Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku AdvertNet - poskytovatel připojení, charita, anebo podvod?.
Můj závěr z této diskuze...
celé vláknoZaujala mně ale jiná věc, která jaksi vyplynula z diskuze. Z těch příspěvků je zřejmé, že hodně lidí čeká na něco jako ekonomický zázrak v oblasti ISP. Čekáme, že se ceny internetových služeb dostanou na evropsko/světovou úroveň a že se tam udrží. CENOVOU VÁLKOU. To se možná stane, neboť na trhu existuje sposta hrdinských firem, které mohutně snižují ceny připojení na internet a žijí - tedy spíše přežívají a nerostou.
Mně to celé připadá docela dost směšné. Četl jsem několik návodů, jak založit úspěšnou vydělávající firmu a prosperovat. A to je přesně to, co se tady děje a bude dít. A vznikne tak toužebně očekávaná cenová válka, která sice přinese snížení cen, ale to snížení cen bude vykoupeno vysokým počtem bankrůtků malých poskytovatelů, protože to už déle nebudou moci vydržet.
A nakonec se tady staně něco podobného, co se lze s odstupem času sledovat v těch evropsko/světových státech. Budou tady 3 až 4 sliní hráči na trhu, kteří budou nabízet KVALITNÍ služby za rozumné ceny a všude a pak tady bude spousta malých přeživších miniproviderů, kteří to budou tak nějak bastlit z roku na rok a budou se modlit, aby je už konečně někdo z těch velkejch koupil. A majitelé těch pidifirem si budou moci konečně koupit ten svůj barák, bavorák nebo něco jiného. A kvůli tomu se dali na podnikání v oblasti internetu, ne? Nikdo nepodniká jen proto, aby pozvedl obecné blaho. A pokud ano, tak si založí nadaci a ne s.r.o. (i když ani to není tak pravda...)
Proboha, proč by to u nás mělo probíhat jinak, než to proběhlo jinde?
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul