Hlavní navigace

Akce: O2 Internet ADSL za 500 Kč měsíčně po dobu prvního roku

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 připravila další krátkodobou slevovou akci. Ve světle sílící konkurence ze strany kabelového operátora UPC nyní nabízí novým zákazníkům připojení přes ADSL s rychlostí downloadu až 8 Mbit/s za 500 Kč měsíčně po dobu prvního roku od aktivace. Nabídka platí pro objednávky provedené od 11. do 29. června 2009. Cena je již konečná, není nutné platit paušál za pevnou linku. Standardní cena tarifu O2 Internet s rychlostí až 8 Mbit/s činí 750 Kč. Právě na běžnou cenu klienti přejdou po…

Telefónica O2 připravila další krátkodobou slevovou akci. Ve světle sílící konkurence ze strany kabelového operátora UPC nyní nabízí novým zákazníkům připojení přes ADSL s rychlostí downloadu až 8 Mbit/s za 500 Kč měsíčně po dobu prvního roku od aktivace. Nabídka platí pro objednávky provedené od 11. do 29. června 2009. Cena je již konečná, není nutné platit paušál za pevnou linku. Standardní cena tarifu O2 Internet s rychlostí až 8 Mbit/s činí 750 Kč. Právě na běžnou cenu klienti přejdou po prvním roce využívání služby.

Touto nabídkou navazujeme na úspěch podobných krátkodobých akcí, které naši zákazníci znají již od minulého roku a vždy je přijímají s velkým ohlasem. Kromě úspory ve výši 3 000 Kč si zákazníci mohou k O2 Internetu vybírat i další bonusové i zvýhodněné služby. Například digitální televizi O2 TV Start v ceně služby, bezplatné volání mezi mobilními čísly O2 nebo mobilní internet na cesty za 150 Kč měsíčně, říká Petr Matějovský, ředitel pro segmentový marketing z Telefóniky O2. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
10. 5. 2010 15:37
> no jo, ale nezapomeň, že UPC nemá pokrytí všude. Např. v obcích a vesnicích, > či okrajových městských částí. Pak je tato nabídka lákavá. No, v podobných místech je naopak velice často dostupné připojení od nějakého lokálního mini-poskytovatele, který má leckdy podmínky ještě výhodnější než UPC+TO2 dohromady... Ale kde nic není, i Telefonica dobrá... > Měl bych dotaz jek je to s odstoupením od smlouvy. > Je možno odstoupit od smlouvy po roce používání? Pokud se omylem neupíšet…
10. 5. 2010 14:39
Wik (neregistrovaný)
no jo, ale nezapomeň, že UPC nemá pokrytí všude. Např. v obcích a vesnicích, či okrajových městských částí. Pak je tato nabídka lákavá. Měl bych dotaz jek je to s odstoupením od smlouvy. Je možno odstoupit od smlouvy po roce používání?