Akcelerátor Axel Springeru hledá nápady pro chytrá a propojená auta

Fenomén connected cars je na vzestupu a na vlně zájmu se chce svézt i německý akcelerátor Plug and Play, provozovaný vydavatelstvím Axel Springer.

Ke konci října by se mělo v berlínském Kreuzbergu sejít až patnáct týmů, jejichž nápady mají minimálně jednoho společného jmenovatele – connected cars. Vybírat budou zástupci akcelerátoru ve spolupráci s novináři z časopisů Auto Bild a Computer Bild. 

„Oproti běžné nabídce úspěšné startupy získají mentory a konzultanty z oblastí elektroniky a světa automobilek, testovací infrastrukturu a podporu ze strany obou spolupracujících časopisů,“ tvrdí pozvánka akcelerátoruPřihlášky lze posílat ještě do konce měsíce.

UX16

Berlínský akcelerátor vznikl loni a týmům během tříměsíčních programů poskytuje 25 tisíc eur. Zaměření přijímaných startupů je různé, klíčové je ale možná synergie s aktivitami vydavatelství Axel Springeru a spolupracujícího amerického akcelerátoru Plug and Play Tech Center

Specializované akcelerátorské projekty se objevují už i v Česku. Pražský StartupYard se během své spolupráce se Seznamem zaměřil na práci s daty a vyhledáváním a naopak brněnský Starcube se zaměřil na hardwarové projekty.

Zasílat nově přidané názory e-mailem

Školení PPC reklamy pro pokročilé

  •  
    Důležité principy fungování PPC reklamy
  • Optimalizační postupy běžících kampaní
  • Práce s aplikací AdWords editor

Detailní informace o školení PPC reklamy pro pokročilé »