Hlavní navigace

Hudební online obchod Allofmp3.com se má brzy znovu otevřít

Jiří Macich ml.

Sporný online obchod s hudbou Allofmp3.com se brzy vrátí na scénu. Potvrzuje to i krátká zpráva, která se dnes na kontroverzním webu po několikatýdenní odstávce objevila. Jeho autoři prý dělají všechno proto, aby zákazníci opět mohli objednávat a stahovat hudbu. Provoz Allofmp3.com byl po tlaku ruských úřadů ukončen, ale soud neshledal na jeho provozu nic, co by odporovalo ruským zákonům. Allofmp3.com sice platí poplatky ruskému autorskému svazu, ale z prodávané hudby nevidí ani cent držitelé…

Sporný online obchod s hudbou Allofmp3.com se brzy vrátí na scénu. Potvrzuje to i krátká zpráva, která se dnes na kontroverzním webu po několikatýdenní odstávce objevila. Jeho autoři prý dělají všechno proto, aby zákazníci opět mohli objednávat a stahovat hudbu.

Provoz Allofmp3.com byl po tlaku ruských úřadů ukončen, ale soud neshledal na jeho provozu nic, co by odporovalo ruským zákonům. Allofmp3.com sice platí poplatky ruskému autorskému svazu, ale z prodávané hudby nevidí ani cent držitelé autorských práv. Odvádění poplatků ruskému autorskému svazu ale podle soudu stačí.

Přesné datum opětovného spuštění Allofmp3.com není známo, ale na způsobu fungování by se nic měnit nemělo, což zřejmě opět umožní Allofmp3.com nabízet prakticky bezkonkurenčně nízké ceny. (CDRInfo)

Našli jste v článku chybu?
1. 9. 2007 18:21
salvor (neregistrovaný)
vzhledem k tomu, že se ochráncům autorských kráv podařilo prakticky uzavřít všechny platební kanály ze zahraničí, tak jim to znovuotevření bude platné jak mrtvýmu brejle /pokud vyloučíme možnost, že budou dál vegetovat jen z příjmů od zákazníků z Ruska, což je pravděpodobné asi jako ten bílý lidožravý žralok, co ho minulý týden vylovili ve Vltavě/