Hlavní navigace

Anonymous dnes v noci hackli Intergram a zveřejnili jejich databáze

Jan Rylich

Skupina Anonymous zaútočila v noci na dnešek (tj. ve čtvrtek zhruba po jedenácté hodině) na webové stránky kolektivního správce autorských práv Intergram. Kromě svého prohlášení Anonymous zveřejnili také odkazy na dvě získané sql databáze. Screenshot prohlášení, které je k dispozici v podstatě na všech podstránkách kromě homepage, je k dispozici například zde.

Skupina Anonymous zaútočila v noci na dnešek (tj. ve čtvrtek zhruba po jedenácté hodině) na webové stránky kolektivního správce autorských práv Intergram. Kromě svého prohlášení Anonymous zveřejnili také odkazy na dvě získané sql databáze.

Screenshot prohlášení, které je k dispozici v podstatě na všech podstránkách kromě homepage, je k dispozici například zde.

Našli jste v článku chybu?
24. 2. 2012 11:50

Bohužel, v celém textu se neobjevilo nic konkrétního (např. že jsou proti ACTA nebo proti placení poplatků), ale jen silná slova o tom, že jsou v podstatě všemocní a nezastavitelní. Taky mě ten obsah trochu zklamal.

24. 2. 2012 12:36

Škoda, že vyjádření Intergramu se asi nedočkáme. Kolega z ČTK s nimi ráno mluvil, ale o hacku ani nevěděli a pravděpodobně se tím budou zabývat až v pondělí (už je pátek a tak vůbec).