Hlavní navigace

Anonymous údajně předají v Praze své požadavky firmě Phillip Morris

Martin Vyleťal

Včera ve večerních hodinách dorazil do redakčních e-mailových stránek několika českých zpravodajských deníků a televizí e-mail s názvem Anonymous Praha předají požadavky reprezentantům nadnárodního kapitálu. Byl odeslán z adresy  anonymouscz2012@gmail.com a informoval o tom, že skupina Anonymous Praha zítra v 11:11 předá své požadavky zástupcům firmy Philip Morris jako reprezentantovi nadnárodního koncernu.

Včera ve večerních hodinách dorazil do redakčních e-mailových stránek několika českých zpravodajských deníků a televizí e-mail s názvem Anonymous Praha předají požadavky reprezentantům nadnárodního kapitálu. Byl odeslán z adresy  anonymouscz2012@gma­il.com a informoval o tom, že skupina Anonymous Praha zítra v 11:11 předá své požadavky zástupcům firmy Philip Morris jako reprezentantovi nadnárodního koncernu.

UX17_snitker

Z e-mailu není přitom jasné, čeho by se vlastně měly požadavky týkat, zdali souvisí s kauzou smlouvy ACTA a proč padla volba právě na společnost Philip Morris. Informaci o údajném předání požadavků nelze ověřit z dalšího zdroje a proto je nutné počítat i s variantou, že se někdo rozhodl přiživit na, v posledních dnech propíraném tématu, z médií si vystřelil a bude čekat, kdo se e-mail chytí a bude ve čtvrtek postávat na pražském Karlově náměstí před budovou tabákové firmy.

V e-mailu se dále píše, že: Na akci plynule navazuje ve čtvrtek ve 14 hodin další performance Anonymous. V tuto dobu bude probíhat protest proti mezinárodní smlouvě ACTA, který organizují Piráti.

Našli jste v článku chybu?
4. 2. 2012 16:52
normální člověk (neregistrovaný)

Přesně tak, do politiky musí přijít úplně noví lidé! V dnešních, hlavně těch hrdě "pravicových" stranách, je to prolezlé špínou bývalých nomenklaturnch kádrů z bývalé KSČ a kdysi mladými agenty STB, kteří si teď hrají na pravičáky a profesionální politiky!

1. 2. 2012 9:45
Ondřej Bouda (neregistrovaný)

Cože? Vy chcete, aby korporace určovaly, kdo bude sedět v parlamentu? Tak to potěš! :(