Hlavní navigace

Aplikace ČT24 pro iPhone je dostupná v nové verzi

Martin Vyleťal

Rok po uvedení první verze přichází již třetí generace aplikace ČT24 pro operační systém Apple iOS. Uživatelé telefonů iPhone dostávají vylepšený nástroj pro přístup ke zpravodajskému servisu i vysílání ČT24.  Proměnou prošel design i grafické zpracování. Uživatelé mohou využít rozšířené možnosti personalizace. Každý si může seřadit kategorie zpravodajství dle vlastních preferencí a přizpůsobit si tak celou aplikaci sám sobě „na míru“.

Rok po uvedení první verze přichází již třetí generace aplikace ČT24 pro operační systém Apple iOS. Uživatelé telefonů iPhone dostávají vylepšený nástroj pro přístup ke zpravodajskému servisu i vysílání ČT24. 

Proměnou prošel design i grafické zpracování. Uživatelé mohou využít rozšířené možnosti personalizace. Každý si může seřadit kategorie zpravodajství dle vlastních preferencí a přizpůsobit si tak celou aplikaci sám sobě „na míru“.

Novinkou je informační služba. I bez momentálně spuštěné aplikace se její uživatelé dozvědí o všech významných událostech okamžitě po vydání zprávy, a to prostřednictvím tzv. push notifikace.

Nová třetí verze dostává ČT24 v iPhonech z grafického i technologického hlediska na světovou úroveň. Pokud by byl k dispozici silnější datový tok, stane se takto vybavený chytrý telefon silným konkurentem i televizního vysílání, shrnuje Milan Fridrich generační skok aplikace ČT24 pro operační systém Apple iOS.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
7. 3. 2011 15:03
Nolwendil (neregistrovaný)

Mě se ta mobilní aplikace moc líbí. Dají se díky ni pohodlně číst zprávy, které z našich masmédií patří rozhodně k těm kvalitnějším, a sledování živého vysílání je taky příjemný bonus. Určitě to beru jako krok dopředu a na úroveň ostatních světových médií. Dokonalé není nikdy nic, ale proč tak nadávat a remcat?

6. 3. 2011 14:06

Jen dva kratke komentare.

CT nechce, aby ji signal vykradaly dalsi subjekty. Proto jsou tam nastavene prekazky.

Aplikace pro CT4 prochazi review v Appstore.