Hlavní navigace

Apple vydal balík aktualizací pro Mac OS X Leopard

Jiří Macich ml.

Společnost Apple zhruba po třech měsících vydala pro svůj systém Mac OS X 10.5 známý též pod názvem Leopard další aktualizační balík. Obsahuje asi sedm desítek oprav týkajících se bezpečnosti, stability i kompatibility. Celý balík lze zdarma stáhnout z webu Applu. (SecurityWorld) V Česku se Mac OS X příliš nerozšířil. Podle Navrcholu.cz jeho podíl v dubnu tohoto roku činil pouze 0,81 procenta. V Americe se mu daří o něco lépe. V květnu tohoto roku dle Net Applications jeho podíl celkem činil 7…

Společnost Apple zhruba po třech měsících vydala pro svůj systém Mac OS X 10.5 známý též pod názvem Leopard další aktualizační balík. Obsahuje asi sedm desítek oprav týkajících se bezpečnosti, stability i kompatibility. Celý balík lze zdarma stáhnout z webu Applu. (SecurityWorld)

V Česku se Mac OS X příliš nerozšířil. Podle Navrcholu.cz jeho podíl v dubnu tohoto roku činil pouze 0,81 procenta. V Americe se mu daří o něco lépe. V květnu tohoto roku dle Net Applications jeho podíl celkem činil 7,83 procenta.

Našli jste v článku chybu?
3. 6. 2008 6:35
kauza_firewall (neregistrovaný)
A už opravili konečně ten setsakra zabugovanej firewall (už jenom proto je to naprosto nepoužitelnej systém)? A nebo jenom změnili hlášku na takovou, která je k ničemu a znamená místo "nepustit nic" - "pustit toho jenom trošičku"? http://www.pooh.cz/tag.asp?tag=Leopard Léta se nadává na Windows, že "některé bugy jsou featury", ale že v MacOS je to už ad absurdum, a skoro by to chtělo psychiatra, to jaksi moc slyšet není...
2. 6. 2008 19:01
trikrat a furt dokola (neregistrovaný)
Cokoli od apple je smejd. Po instalaci techto aktualizaci to nici soubory: http://discussions.apple.com/thread.jspa?messageID=7280520 Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.