Hlavní navigace

Archiv pořadů ČT míří na chytré telefony

Jiří Macich ml.

Česká televize chce prostřednictvím své loni založené divize Nová média pokračovat v expanzi na chytré mobilní telefony. Po aplikacích kanálů ČT 24 a ČT 4, které je umožňují sledovat živě na displeji mobilu, se nyní vlastní mobilní aplikace dočká také iVysílání, tedy archiv pořadů České televize. Jako první se na iVysílání mohou těšit majitelé zařízení iPhone a iPad. V plánu je ovšem také aplikace pro chytré telefony vybavené populárními platformami Android a Symbian. Uživatelé zařízení se…

Česká televize chce prostřednictvím své loni založené divize Nová média pokračovat v expanzi na chytré mobilní telefony. Po aplikacích kanálů ČT 24 a ČT 4, které je umožňují sledovat živě na displeji mobilu, se nyní vlastní mobilní aplikace dočká také iVysílání, tedy archiv pořadů České televize. Jako první se na iVysílání mohou těšit majitelé zařízení iPhone a iPad.

V plánu je ovšem také aplikace pro chytré telefony vybavené populárními platformami Android a Symbian. Uživatelé zařízení se systémy iOS, Android a Symbian si tak budou moci přehrávat videa z archivu, který nabízí již pět let čistého času vysílání původních pořadů ze všech kanálů české televize. Podporu dalších platforem zatím veřejnoprávní televize neoznámila.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
11. 5. 2011 21:43

Ano, mam cosi spolecneho se streamovaci platformou. Pokud Vam pomuze, ze mi muzete vynadat, udelejte to. Nebudete prvni ani posledni a z nemale casti budete mit pravdu.

Ke konkretnim klientskym platformam nemuzu prakticky nic rict, protoze o nich vim jen velmi malo. Pokud jsem spravne pochopil, tak aktualne bezi aplikace pro iOS, Android and Nokii. Pracuje se na HTML5 prehravaci.

Rozhodne Vam neberu Vas nazor, v tom systemu je jeste spousta veci k vylepseni, bohuzel vsechno v testovacim prostr…

11. 5. 2011 11:06
Indrax (neregistrovaný)

... super! A kde jsou ty ostatní?! Na mě to tak maximálně zařve, že mám o 0.001 nevímco starší plugin (_nikde_ jinde to neprudí...) a dál nic!!! P.S. začínám získávat nepříjemný dojem, že snad máte s tím paskvilem cosi společného :-( (vlastně mne pomalu ani nenapadá, co v ČT není paskvil :-((( )...