Hlavní navigace

Atlas mění homepage

Aleš Miklík

Portál Atlas.cz zřejmě ještě do konce tohoto týdne změní vzhled a uspořádání své titulní stránky, vy se však na její náhled můžete podívat už nyní. Nová homepage se podle Petra Šnajdra, technického ředitele portálu, vrací k původnímu layoutu, který Atlas používal snad před třemi lety. Některé prvky stránky jsou personalizované a díky JavaScriptu také přesunovatelné v rámci layoutu stránky (např. boxíky „Počasí v ČR“ či „Rádia online“). Za pozitivní bych považoval hlavně celkové zpřehlednění…

Portál Atlas.cz zřejmě ještě do konce tohoto týdne změní vzhled a uspořádání své titulní stránky, vy se však na její náhled můžete podívat už nyní. Nová homepage se podle Petra Šnajdra, technického ředitele portálu, vrací k původnímu layoutu, který Atlas používal snad před třemi lety.

Některé prvky stránky jsou personalizované a díky JavaScriptu také přesunovatelné v rámci layoutu stránky (např. boxíky „Počasí v ČR“ či „Rádia online“). Za pozitivní bych považoval hlavně celkové zpřehlednění homepage, zejména odstranění chaotického „klubka“ odkazů na služby Atlasu pod vyhledávacím polem na současné verzi hlavní stránky.

Našli jste v článku chybu?
28. 8. 2006 13:48
Nemohu si pomoci, ale hrozně mi to připomíná jeden skin pro phpNuke snad jen s tím rozdílem, že pravý sloupec je širší. Jak on se jenom jmenoval ...
28. 8. 2006 13:47
jilm (neregistrovaný)
Tak vida, zkopírovat nové Yahoo! se prvnímu českému portálu povedlo již po půl roce zveřejnění prvních screenshotů. Mimochodem Atlas asi plánuje využít toho svého partnerství s ICQ, adresa icq.atlas.cz je již připravena.