Hlavní navigace

Aukro chystá vlastní platební bránu PayU

Patrick Zandl

Aukční server Aukro chystá vlastní platební bránu. Jmenovat se bude PayU a Aukru umožní integrovat všechny platební kanály do jednoho rozhraní. PayU bude navíc nabízet služby i třetím stranám, tedy obchodníkům, kteří budou mít zájem zaintegrovat jediné platební rozhraní obsluhující všechny platební kanály. PayU není mikroplatební systém, umožní převody ze stávajících platebních systémů jakou jsou bankovnictví jednotlivých bank, kreditní karty, SuperCash nebo Premium SMS. Podobný systém nasadilo…

Aukční server Aukro chystá vlastní platební bránu. Jmenovat se bude PayU a Aukru umožní integrovat všechny platební kanály do jednoho rozhraní. PayU bude navíc nabízet služby i třetím stranám, tedy obchodníkům, kteří budou mít zájem zaintegrovat jediné platební rozhraní obsluhující všechny platební kanály. PayU není mikroplatební systém, umožní převody ze stávajících platebních systémů jakou jsou bankovnictví jednotlivých bank, kreditní karty, SuperCash nebo Premium SMS. Podobný systém nasadilo mateřské Alegro v Polsku před pěti lety a s úspěchem jej provozuje. Hlavní výhodou PayU má být jednoduchost a bezpečnost. PayU by mělo být odstartováno v nejbližších dnech.

Našli jste v článku chybu?
30. 12. 2010 7:56
MiKi (neregistrovaný)

Uz jim to fachci. Na Aukru uz tim jde platit a uz jsem to dokonce videl i na par e-shopech od net directu viz http://www.fastcentrik.cz/aktuality/nova-platebni-brana-payu-pro-e-shop-prijimejte-platby-na-internetu-snaz.aspx - net directi z toho zas deaji show jako kdyby to byla revoluce, ktera by mela spasit vsechny intenretove obchodniky, ale je to jenom dalsi platebni brana. Zatim ale jak se divam to z vyrobcu e-shopu podporuje jenom net direct, tak uvidime jestli maji dost sily to prosadit.