Bing: užší spolupráce s Twitterem, podpora pro Foursquare

Microsoft chystá další vlnu změn a úprav svého vyhledávače Bing, který letos oslaví první narozeniny. Na stránce s výsledky vyhledávání se mají některé volby stěhovat z dosavadního levého postranního panelu do horizontální lišty pod vyhledávacím polem. Microsoft se tak do určité míry vrací ke konceptu, který už léta preferuje Google. Z lišty budou mít uživatelé jednodušší přístup například k mapě, předpovědi počasí, zpravodajství apod. Postranní panel zůstane zachován, nabízet se na něm budou…

Microsoft chystá další vlnu změn a úprav svého vyhledávače Bing, který letos oslaví první narozeniny. Na stránce s výsledky vyhledávání se mají některé volby stěhovat z dosavadního levého postranního panelu do horizontální lišty pod vyhledávacím polem. Microsoft se tak do určité míry vrací ke konceptu, který už léta preferuje Google. Z lišty budou mít uživatelé jednodušší přístup například k mapě, předpovědi počasí, zpravodajství apod. Postranní panel zůstane zachován, nabízet se na něm budou různé upřesňující nebo související dotazy k aktuálně zobrazeným výsledkům vyhledávání.

Vylepšena má být podpora pro Twitter, tedy vyhledávání v reálném čase, což je pro vyhledávače dnes hodně zajímavé téma. Bing má nově nabídnout užší propojení běžného vyhledávání s daty od Twitteru. Například tak třeba k nalezeným zpravodajským webům zobrazí i box s aktuálně nejodkazovanějšími články mezi uživateli. Přidružené Bing Maps se zase mají dočkat spolupráce s Foursquare za použití technologie Silverlight. Microsoft chce novinky uvádět postupně během jara až léta tohoto roku. (Bing Search Blog)

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

  •  
    Jak dostat ono tajemné UX do designu.
  • Ve kterých fázích zapojit uživatele, abyste dostali nejvíc muziky za nejmíň peněz.
  • Jak vytvářet jednoduché a srozumitelné persony

Detailní informace o školení UX »