BitTorrent Sync zjednodušuje sdílení souborů a týmovou spolupráci

Bezplatný nástroj, který dovede synchronizovat soubory přes internet bez cloudového úložiště, zjednodušuje sdílení souborů a týmovou spolupráci. Jak konkrétně?

Vyšla nová verze 1.4 nástroje BitTorrent Sync pro synchronizaci souborů, který místo cloudu využívá technologii výměnných sítí. Hlavní novinkou je sdílení složek a souborů díky běžným webovým odkazům. Dosud BitTorrent Sync využíval složité klíče nebo QR kódy. Nadále platí, že vše funguje bez registrace.

Sdílení pomocí unikátních odkazů je běžnou funkcí cloudových úložišť. Teď ji nabízí i BitTorrent Sync. Nová funkce počítá jak s týmovou spoluprací, tak jednostranným sdílením. Sdílený obsah může být dostupný pro čtení i zápis, ale i jen pro čtení.  Nastavit lze datum automatické exspirace odkazů či maximální počet použití.

EBF16

Nové funkce se promítají do klientské aplikace pro Windows a Mac (OS X), která má též upravené uživatelské prostředí. Linux je nadále podporován omezeně (chybí nativní klientská aplikace). BitTorrent Sync je dostupný nejen pro osobní počítače, ale i pro mobilní zařízení. Konkrétně se systémy Android, iOS a Windows Phone.

BitTorrent Sync 1.4 a nové možnosti sdílení složky.

Utěšeně se rozrůstá seznam NAS serverů, na nichž lze zprovoznit soukromou alternativu za cloudové úložiště, které BitTorrent Sync nevyužívá. Jmenovitě jsou nyní podporována síťová úložiště značek Synology, Qnap, Seagate, Netgear a Overland Storage. Reálně je však podpora mnohem širší. BitTorrent Sync je kompletně zdarma.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 1. 9. 2014 12:20

Školení App Store optimalizace

  •  
    Jak dostat svou mobilní aplikaci mezi lidi
  • Jak na akvizici uživatelů mobilních aplikací na českém i světovém trhu
  • Jak správně spustit, propagovat, měřit a vyhodnotit svoji aplikaci v Google Play i v Apple App Store

Detailní informace o školení App Store optimalizace »