Hlavní navigace

BLESKmobil nabídne volání za 2,50 Kč na minutu [AKTUALIZOVÁNO]

Daniel Dočekal

Jak už jsme psali minulý týden, Telefónica a vydavatelství Ringier dnes na společné tiskové konferenci představují prvního virtuálního mobilního operátora. AKTUALIZOVÁNO (11:05):  Pro O2 jedna z velmi významných událostí, spuštění prvního „oficiálního“ alternativního operátora. A významnější o to víc, že jim je Ringier Axel Springer a přináší charakteristický název BLESKmobil. 

Jak už jsme psali minulý týden, Telefónica a vydavatelství Ringier dnes na společné tiskové konferenci představují prvního virtuálního mobilního operátora.

AKTUALIZOVÁNO (11:05): 

Pro O2 jedna z velmi významných událostí, spuštění prvního „oficiálního“ alternativního operátora. A významnější o to víc, že jim je Ringier Axel Springer a přináší charakteristický název BLESKmobil

Blesk je coby nejčtenější médium v České republice bez ironie dostatečně zajímavá marketingová síla a pro O2 může být vstupenkou ke zcela novým zákazníkům, byť je nebude mít „napřímo“.

První GSM virtuální operátor od Ringier Axel Springer CZ přichází i s podtitulem „BLESK – obhájce vašich práv“ a při spuštění neopomíná zdůraznit, že život v Česku je čím dál dražší, každý desátý Čech je postižený chudobou a lidé nejsou spokojení s cenami za volání.


Autor: Ringier

BLESKmobil nabídne 2,50 Kč/min volání do všech sítí včetně pevné linky, 1,50 Kč za SMS do všech sítí do ČR. Internet za 20 Kč na den, 100 Kč na měsíc (FUP 50 MB na den, 100 MB na měsíc) s přístupem zdarma na Blesk.cz, iSport.cz, Auto.cz a BleskMobil.cz. Volání do zahraničí 10 Kč/min do zemí EU, 8,60 Kč/min volání a 2,60 Kč/SMS ze zemí EU. Ceny vč. DPH, účtování 60+1.

Uvedené ceny platí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez rozdílů sítí.

UX17_pulpitel2

BLESKmobil bude možné koupit na 6 tisících prodejních míst (trafiky, prodejny denního tisku, supermarkety, pumpy…) v podobě předplacených SMS karet za 150 Kč, které budou ihned aktivní pro volání. Dobíjení kreditu kuponem za 250 Kč na stejných místech či terminálech Sazky a České pošty. Spuštění od 7. listopadu.

Telefónica O2 na tiskové konferenci uvedla, že je „prvním operátorem, který pouští do své sítě virtuálního operátora“.

Našli jste v článku chybu?
30. 10. 2012 11:44
kuty (neregistrovaný)

Nechapu proc takove skepse.. ano, nejedna se o zasadni revoluci a ani se to neblizi retencnim a firemnim nabidkam, ale podivejte se na soucasne klasicke tarify v cenikach nasich operatoru.. ja tam vidim velkou zmenu!

Jasne, Ti co ctou lupu jsou skupina lidi, kteri bez internetu nemuzou zit, ale zpatky do reality.. internet v mobilu opravdu nepotrebuje kazdy!

A volani za 2,5 za minutu? Nejlevnejsi standardni tarif O2 stoji s internetem v mobilu 450Kc a je v nem 60minut. 60minut tady me bude sta…

30. 10. 2012 11:41

Krakonoš to má vymakaný, on si vozí SMS a volné minuty z NDR, vždycky jednou za měsíc si tam udělá výlet a nakoupí tam v Lídlu!