Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
Brzdí telecomy rozvoj xDSL záměrně?

Pajous
Pajous (neregistrovaný)
19. 6. 2001 15:49

Je to bida

celé vlákno
Musim souhlasit s prispevky Jerry III,jeho zkusenosti z USA jsou neocenitelne. Sam jsem tam parkrat delsi dobu pobyval. Jen zapomel rict, ze tech 50 babek,co tam stoji CATV vcetne najmu modemu amik vydela za 2-3 hod a i ja to mam o prazdninach vydelane za dopoledne. Ale ten litr tady i pri nejlepsi vuli nevydelam driv nez za den. A to nemluvim o tom,ze tam nejsou tel. popaltky a klasicky dialup je za 20.
Skoda mluvit, cenu za unlimmit pripojeni jsem ochoten akceptovat do 300 za mesic. Vse nad to je k....sky predrazene. Nepotrebuju rychlou linku,staci 64,ale unlimit a nonstop. Na ICQ apod. Filmy si nataham za 1/2 hodiny v praci.Ale o vikendu by se to hodilo.
tot vse
Pajous