Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
Být či nebýt na Facebooku?

Fenrir
Fenrir (neregistrovaný)
4. 12. 2008 0:31

Re: Facebook

celé vlákno
A 99% uživatelů Facebooku také ? Vám uniká fakt, že jste na internetu a pokud tady někdy budou nějaké vztahy, tak jinak než přes anonymní ( přesněji rádobyanonymní ) "přátelství" to nemůže ani jinak. Upřímě, radši budu žít dál v neznalosti než aby někdo měl nade mnou přehled a já se svěřoval, třeba právě nějakému člověku co toho může zneužít. Vám tohle právo neupírám, zjevně se orientujete v těchto sítích víc než dobře a nezbývá, jen popřát aby tomu bylo i nadále.

P.S. V podstatě to zlo je a In je se tomuto zlu podvolit, dále ho rozvíjet a ztrácet čas při nesmyslných e-činnostech kdy je pohodlnější si někam s kamarády zajet a třeba právě si užívat sluníčka a přírody, ne YouTube a tlachat co mě trápí... to je cesta do záhuby a do omezenosti ;-).