Hlavní navigace

CentralWay vstupuje do Powerybase

Patrick Zandl

Investiční společnost CentralWay získala třetinový podíl ve společnosti Powerybase vyvíjející aplikace pro iPhone. Powerybase vyvíjí aplikace pro správu osobních financí Bills a to-do list NotifyMe (pro iPhone) a má přes 150 000 platících uživatelů svých produktů. Společníky nově zakládané americké Powerybase Inc., která zastřeší aktivity evropské Powerybase tak jsou Centralway, Dominik Balogh (také provozuje MacBlog.sk) a Pavel Serbajlo. Podmínky transakce strany zatím neoznámily.

Investiční společnost CentralWay získala třetinový podíl ve společnosti Powerybase vyvíjející aplikace pro iPhone. Powerybase vyvíjí aplikace pro správu osobních financí Bills a to-do list NotifyMe (pro iPhone) a má přes 150 000 platících uživatelů svých produktů. Společníky nově zakládané americké Powerybase Inc., která zastřeší aktivity evropské Powerybase tak jsou Centralway, Dominik Balogh (také provozuje MacBlog.sk) a Pavel Serbajlo. Podmínky transakce strany zatím neoznámily.

Našli jste v článku chybu?
3. 6. 2010 21:44
Noem (neregistrovaný)
Myslím, že se tentokrát v CentralWay práskli přes kapsu a stálo je to 2 dolary. Pro každého společníka jeden aby se nehádali kdo dostal víc peněz.
3. 6. 2010 17:40
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Zvláštní, v chrome 5.0.375.55 nějak zrovna nejde zvolit "jako registrovaný uživatel", v anonymitě jsem si nepřál zůstat :-)