Hlavní navigace

Česká televize má druhou aplikaci pro iPad: ČT24

Petr Kočí

V App Store je ode dneška ke stažení další aplikace České televize, tentokrát jejího zpravodajského kanálu ČT24 pro iPad. Pro ČT ji vytvořilo pražské vývojářské studio Inmite. „Aplikace nabízí přehledné zpravodajství pevně svázané s televizním programem ČT24, tříděné do jedenácti kategorií způsobem, který odpovídá specifičnosti iPadů. Samozřejmostí je živé vysílání ČT24 v plné verzi i pouze na poslech v audiostreamu. Živé vysílání je přizpůsobené velikosti displeje iPadu,“ infomoval Lupu e…

V App Store je ode dneška ke stažení další aplikace České televize, tentokrát jejího zpravodajského kanálu ČT24 pro iPad. Pro ČT ji vytvořilo pražské vývojářské studio Inmite.

„Aplikace nabízí přehledné zpravodajství pevně svázané s televizním programem ČT24, tříděné do jedenácti kategorií způsobem, který odpovídá specifičnosti iPadů. Samozřejmostí je živé vysílání ČT24 v plné verzi i pouze na poslech v audiostreamu. Živé vysílání je přizpůsobené velikosti displeje iPadu,“ infomoval Lupu e-mailem Milan Fridrich, ředitel nových médií České televize.

ČT24 je druhou aplikací České televize vytvořenou speciálně pro iPady. Tu první, iVysílání s kompletním on-line archivem pořadů ČT, si od června stáhlo 12 tisíc lidí. 

Našli jste v článku chybu?
21. 7. 2011 16:18

Presne tak. Cast lidi uz nikdy nebude obsahovat konzumovat obsah tradicni cestou, tedy vysedavanim pred obrazovkou, takze co nejlepsi podpora novych forem distribuce obsahu je klicova.

Pak je samozrejme taky dulezity ten obsah... Ne jen dokumenty, ale ktery bude "drzet prst na tepu doby".

21. 7. 2011 16:38

Když bude BBC skákat z okna budeme my taky? Opravdu nevidím důvod proč povinně platit za něco co může dělat komerční TV.