Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Česká televize slouží, ale proč vlastně?.

Štěpánka Sunková
Štěpánka Sunková (neregistrovaný)
17. 10. 2003 17:29

ad kritika

celé vlákno
Dobrý den, nechci v tuto chvíli ani tak reagovat (obhajovat naši práci) na článek p. Chlebouna. Na svůj názor má samozřejmě právo. Chtěla bych se jen vyjádřit k několika tématům, která zazněla zde v komentářích.
1) původně jsme chtěli kromě svých programů nabízet na stránce i program Novy a Primy. Nova odmítla oficiální žádost ČT a nabídku prezentovat i svůj program na serveru ČT
2) www tým ČT se skládá z 6ti lidí a jedné externí grafičky, obhospodařujeme web ČT, intranet, web speciály (např. k filmům Pupendo, Želary, Čert ví proč, atd.) veškeré programování a další práce jsou prováděny "in house"
3) srovnání s BBC: náš šestičlenný tým versus 900 zaměstnanců iBBC (i tak je pro nás iBBC inspirací a dobrým vzorem)
4) určitý druh informací na webu je naší povinností ze zákona
5) vysílání po internetu je drahé, licenci Real Server (cca 2 mil. Kč) si nemůžeme dovolit - tuto službu pro nás zajišťuje externí dodavatel. Vysíláme ve čtyřech kvalitách, ale nemáme archiv jednotlivých příspěvků: více práce = vyšší cena. Doufáme, že se podmínky v budoucnu zlepší. Archiv pořadů na 1 měsíc je dán právníky. Bohužel není ani možnost vysílat na internetu vše, na co má ČT copyright pro klasické vysílání, autorský zákon u nás tuto záležitost zatím neřeší.

Zdravím tímto ty, kteří se nás zastali, kterým náš web alespoň v nějakém ohledu slouží. Snažíme se poskytnout maximum, které v šesti lidech dokážeme vytvořit a obhospodařit… Je to však dlouhá cesta, a to zejména s ohledem na finance a počet zaměstnanců, nesrovnatelný s weby podobného rozsahu právě z důvodu veřejnoprávnosti. Všechny vaše nápady a připomínky můžete směřovat na webmaster@czech-tv.cz, všechny podněty vřele přivítáme.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul