Česká televize spustí regionální zpravodajské weby

Česká televize má v plánu spustit čtrnáct regionálních zpravodajských webů. V rozhovoru pro DigiZone.cz to uvedl Milan Fridrich, dosavadní šéf zpravodajství veřejnoprávní televize, který se v rámci personálních rošád přesune do křesla ředitele pro nová média, kde bude mít na starost zejména internetové aktivity České televize. Těžko si představit, že by ČT mohla vysílat čtrnáctery Události v regionech, ale dá se představit, že bude čtrnáct webů, na kterých budou reportáže z těch jednotlivých…

Česká televize má v plánu spustit čtrnáct regionálních zpravodajských webů. V rozhovoru pro DigiZone.cz to uvedl Milan Fridrich, dosavadní šéf zpravodajství veřejnoprávní televize, který se v rámci personálních rošád přesune do křesla ředitele pro nová média, kde bude mít na starost zejména internetové aktivity České televize. Těžko si představit, že by ČT mohla vysílat čtrnáctery Události v regionech, ale dá se představit, že bude čtrnáct webů, na kterých budou reportáže z těch jednotlivých regionů, a samozřejmě doplňkové informace: archiv a hromada dalších věcí, uvedl Milan Fridrich.

Divize tzv. nových médií bude v České televizi vytvořena oficiálně k 1. srpnu 2010 a bude mít na starost nejen internetové aktivity veřejnoprávní televize, ale také třeba teletext. Na Kavčích Horách chtějí na Internetu učinit jakýsi pátý kanál České televize. Vytvoříme mnohem lepší regionální weby a budeme tak plnit veřejnou službu pro každý region, pro každé hejtmanství, upřesnil jeden z plánu Milan Fridrich. Více informací si budete moci přečíst v kompletním rozhovoru, který na DigiZone.cz vyjde zítra.

12 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 20. 7. 2010 3:13

Školení: Právo vs. online marketing

  •  
    Jak chránit vlastní značku a obsah.
  • Jak využívat cizí díla pro svoje prezentace.
  • Na co si dát pozor při tvorbě reklamy na internetu.

Více o školení Právo vs. online marketing »