Hlavní navigace

Česká vláda získala důležitou doménu eu2009.cz

Jiří Macich ml.

Česká vláda podle informací ČTK získala doménu eu2009.cz, kterou hodlá použít při svém evropském předsednictví v roce 2009. Webové adresy v podobném tvaru užívají i ostatní země v rámci své národní domény. Některé vlády se ovšem probraly pozdě a někdo je při registraci již předběhl. To je právě případ domény eu2009.cz, kterou si zaregistroval webdesigner Lukáš Novák. Ten ji však ale po dohodě s Úřadem vlády přenechá jen za uhrazení nákladů spojených s její registrací a udržováním. Podle výpisu…

Česká vláda podle informací ČTK získala doménu eu2009.cz, kterou hodlá použít při svém evropském předsednictví v roce 2009. Webové adresy v podobném tvaru užívají i ostatní země v rámci své národní domény. Některé vlády se ovšem probraly pozdě a někdo je při registraci již předběhl. To je právě případ domény eu2009.cz, kterou si zaregistroval webdesigner Lukáš Novák. Ten ji však ale po dohodě s Úřadem vlády přenechá jen za uhrazení nákladů spojených s její registrací a udržováním. Podle výpisu je již doména převedena na Úřad vlády České republiky. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?
12. 7. 2007 15:10
Tom (neregistrovaný)
Prodal bych to z principu jedine za rocni rozdil mezi danovou sazbou u prumerneho platu a platu meho i s patricnou publicitou v mediich. Samozrejme plus dan z tohoto prijmu. ;-) BTW, prekvapilo me, ze mestecko, kde stavim domek, nema registrovanou svou domenu. Takze jeste nemam zaklady, ale domenu uz jo. ;-) Zadny spekulanstvi, chci ji pro sebe.
12. 7. 2007 16:27
uživatel si přál zůstat v anonymitě
http://www.zahradaml.cz/images/sklady/s002250m.jpg