Hlavní navigace

České radiokomunikace zrychlují ADSL

Redakce

České radiokomunikace od 1. dubna zrychlují Premium ADSL na 2, 4 a 10 MBit/s. Rychlost uploadu u všech variant bude 512 kbit/s. Současně ale z jejich webu zmizel text o neomezených datových přenosech. Od operátora na infolince jsem se dozvěděl jen neurčité informace o selektivním omezení nadměrného stahování. Oficiální informace o omezení dat se pravděpodobně dozvíme až 1. května.

České radiokomunikace od 1. dubna zrychlují Premium ADSL na 2, 4 a 10 MBit/s. Rychlost uploadu u všech variant bude 512 kbit/s. Současně ale z jejich webu zmizel text o neomezených datových přenosech.

Od operátora na infolince jsem se dozvěděl jen neurčité informace o selektivním omezení nadměrného stahování. Oficiální informace o omezení dat se pravděpodobně dozvíme až 1. května.

Rychlost připojení od 1. dubna navyšuje řada poskytovatelů ADSL služeb včetně Telefóniky O2.

Našli jste v článku chybu?
16. 8. 2007 14:46
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Dobrý den, protože žiji vic jak 6 měsíců v roce v Italii-resp.BERGAMO, ráda bych se i v mém druhém domově dívala na českou televizi. Je to možné? Stačí k tomu satelitní přijímač? Které programy bych mohla v Itálii vidět? Předem děkuji za odpověď. marika@vagnernet.cz
15. 4. 2007 10:12
bobo (neregistrovaný)
je to horší a pomalejší. uvidíme po 1. květnu, ale už radiokomunikace nikomu nebudu doporučovat