Hlavní navigace

Český Telecom zvýšil rychlost ADSL zatím 210.000 zákazníků

Jiří Macich ml.

Český Telecom do včerejšího dne zvýšil rychlost ADSL připojení 210 tisícům svých zákazníků. Do konce dubna se až čtyřnásobného zvýšení rychlosti ADSL dočká 95% zákazníků. Zbývajících 5% zákazníků se rychlejšího připojení dočká v květnu. Proces migrace 300 000 zákazníků je organizačně i technicky velmi náročná záležitost a my jsme rádi, že zatím vše jde podle předem stanoveného plánu. Až čtyřnásobné zrychlení se týká všech stávajících zákazníků, u kterých to umožňují technické parametry…

Český Telecom do včerejšího dne zvýšil rychlost ADSL připojení 210 tisícům svých zákazníků. Do konce dubna se až čtyřnásobného zvýšení rychlosti ADSL dočká 95% zákazníků. Zbývajících 5% zákazníků se rychlejšího připojení dočká v květnu. Proces migrace 300 000 zákazníků je organizačně i technicky velmi náročná záležitost a my jsme rádi, že zatím vše jde podle předem stanoveného plánu. Až čtyřnásobné zrychlení se týká všech stávajících zákazníků, u kterých to umožňují technické parametry telefonní linky a těch je v současné době 96 procent, říká Martin Žabka, tiskový mluvčí Českého Telecomu (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
7. 5. 2006 1:12
Bouše (neregistrovaný)
Koukám, že ČTc se snaží seč může - ale chybí mi tu nějaká číslika - o kolik zvedli? DOhnali už navýšení rychlosti ADSL, kteréí provedl VOlný už před několika měsíci? Zatím mám pořád ten pocit že i pošpanělštěný Telecom stále jen klopýtá za nabídkami ostatních. Moje ADSL od Volný mám stále za 389 bez daně a to od nedávna už při rychlosti 512/128. Co na to ČTc?