Chello se mění na UPC Vysokorychlostní Internet

Kabelová společnost UPC přestává své internetové připojení nabízet pod značkou Chello. Od dnešního dne Chello nahrazuje UPC Vysokorychlostní Internet. V první řadě jde o sjednocení všech služeb a prodktů pod jednotnou značku UPC. Portál Chello.cz je přesměrován na adresu www.upclive.cz. Obsahově je tento web totožný, jen se mění barevný design stránek.

Kabelová společnost UPC přestává své internetové připojení nabízet pod značkou Chello. Od dnešního dne Chello nahrazuje UPC Vysokorychlostní Internet. V první řadě jde o sjednocení všech služeb a prodktů pod jednotnou značku UPC.

Portál Chello.cz je přesměrován na adresu www.upclive.cz. Obsahově je tento web totožný, jen se mění barevný design stránek.

Co se týče e-mailů, tak všichni noví zákazníci obdrží e-mailovou adresu již s novou doménou jmeno@upcmail.cz. Pro stávající zákazníky se nic nemění. Dřívější adresa jmeno@chello.cz jim nadále zůstává zachována včetně aliasů, loginu a hesla. Automaticky dále získávají i adresu novou.

CIF16

A co to všechno přináší pro zákazníky pozitivního? Vedle toho, že budou mít pouze jednoho poskytovatele, jedno kontaktní místo a jednu fakturu, budou mít také možnost získat speciální balíček služeb, které pro ně UPC jakožto poskytovatel hlasových, datových a televizních produktů má připraveny ve své nabídce, řekl generální ředitel společnosti UPC Česká republika, a.s. Václav Bartoň. (Tisková zpráva)

Pokud se zajímáte o možnost připojení k Internetu přes rozvody kabelové televize, doporučuji přejít na http://kabel.lu­pa.cz, kde si můžete zvolit nejvýhodnější nabídku dle rychlosti, ceny i datového kreditu.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 10. 8. 2006 20:00

Školení web copywritingu

  •  
    Jak strukturovat text na webové stránce.
  • Tajemství atraktivního a úderného titulku.
  • Optimalizace webového textu pro vyhledávače.

Detailní informace o školení psaní pro web »