Chris Robbins po šesti letech opouští český Vodafone

Český Vodafone přichází o viceprezidenta pro marketing. Chris Robbins totiž míří zpět do Kanady, kde se ujme role viceprezidenta pro prodej a marketing u nového tamního mobilního operátora. Právě z Kanady v roce 2002 do České republiky Chris Robbins přišel – konkrétně od společnosti Rogers AT&T. U českého Vodafonu resp. původně Oskara působil na pozici marketingového ředitele a od roku 2006 vykonával funkci viceprezidenta pro marketing. Jeho nástupce bude jmenován do konce roku. (Tisková…

Český Vodafone přichází o viceprezidenta pro marketing. Chris Robbins totiž míří zpět do Kanady, kde se ujme role viceprezidenta pro prodej a marketing u nového tamního mobilního operátora. Právě z Kanady v roce 2002 do České republiky Chris Robbins přišel – konkrétně od společnosti Rogers AT&T. U českého Vodafonu resp. původně Oskara působil na pozici marketingového ředitele a od roku 2006 vykonával funkci viceprezidenta pro marketing. Jeho nástupce bude jmenován do konce roku. (Tisková zpráva)

A když už jsme téma personálií u Vodafonu nakousli, tak nedávno se Filip Hrubý z pozice tiskového mluvčího přesunul do křesla senior manažera Corporate Communication. Má nyní na starost PR a korporátní komunikaci Vodafonu, aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a působení Nadace Vodafone ČR. Novým tiskovým mluvčím byl jmenován Miroslav Čepický, který od roku 2007 působil jako zástupce Filipa Hrubého a dříve pracoval například pro portál Centrum.cz. (Tisková zpráva)

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 10. 10. 2008 22:35

Školení Google Analytics pro pokročilé

  •  
    Jak využít nové funkce Google Analytics
  • Vyhodnocování pomocí Multichannel funnels
  • Neopakujte chyby při vyhodnocování dat.

Informace o školení Google Analytics pro pokročilé »