Hlavní navigace

Coca-Cola a O2 rozdávají kredit za 20 milionů korun

Redakce

Toto léto společnost Coca-Cola ve spolupráci s mobilním operátorem O2 rozdává kredit v rámci nové kampaně. Ta garantuje 25 Kč kreditu do mobilu každému, kdo si zakoupí nápoj Coca-Cola se soutěžní etiketou. V rámci letní kampaně najdou zákazníci od července do září v každé půllitrové lahvi Coca-Cola 25 Kč kreditu. Pro připsání kreditu se stačí zaregistrovat na webových stránkách www.25kredit.cz nebo skrze mobilní web či aplikaci a vyplnit kód, který je pod víčkem. Majitelům předplacených O2…

Toto léto společnost Coca-Cola ve spolupráci s mobilním operátorem O2 rozdává kredit v rámci nové kampaně. Ta garantuje 25 Kč kreditu do mobilu každému, kdo si zakoupí nápoj Coca-Cola se soutěžní etiketou.

V rámci letní kampaně najdou zákazníci od července do září v každé půllitrové lahvi Coca-Cola 25 Kč kreditu. Pro připsání kreditu se stačí zaregistrovat na webových stránkách www.25kredit.cz nebo skrze mobilní web či aplikaci a vyplnit kód, který je pod víčkem. Majitelům předplacených O2 karet bude kredit automaticky připisován na jejich SIM karty, ostatní mají možnost požádat o zaslání nové O2 karty zdarma nebo kredit někomu darovat.

test 3

Na jedno telefonní číslo lze po dobu trvání kampaně uplatnit až 100 kódů. Získaný kredit lze dále zdvojnásobit prostřednictvím unikátní aplikace rozšířené reality „25kredit“, která bude zdarma ke stažení z obchodů Google Play i Apple App Store. S pomocí aplikace budou uživatelé chytrých telefonů “lovit“ na vybraných místech virtuální kachničky, a tím si zdvojnásobovat získaný kredit. Kachničky se budou ukrývat na více než 600 místech po celé České republice, ať už v zajímavých turistických lokalitách nebo na prodejních místech Coca-Cola a v prodejnách O2. Nejbližší místa, kde si lze zdvojnásobit kredit, uvidí zákazníci přímo v mobilní aplikaci „25kredit“.

Každý účastník akce může získat kredit ve výši až 5000 korun. Celkem bude v kampani rozdáno 20 milionů korun.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
23. 6. 2012 5:39
:)) (neregistrovaný)

už si běžím pro svůj šálek aspartamu od O2 a Cocacoly :)))

16. 8. 2012 0:17
wakedown (neregistrovaný)

Toto je muj email pro O2:

Dobry den,

28.7. jsem do Vaseho systemu zadal prvni kod a v souladu s Vasimi pravidly (bod 5.1. odst. b.i.) jsem pozadal o doruceni nove simkarty na mou adresu. Na Vasich strankach je rovnez uvedeno, ze simkartu dorucite do 5ti pracovnich dni. Kdyz uplynulo 7 pracovnich dni, napsal jsem Vam zpravu prostrednictvim stranek souteze. Pote mi bylo odpovezeno, ze nebyla moje zasilka nalezena. Do souteze jsem zadal 4 kody, uplynulo 12 pracovnich dni a stale jsem od Vas nic n…