Hlavní navigace

CoTweet končí - populární klient pro Twitter přestane být zdarma

Daniel Dočekal

K 15. února skončí CoTweet, populární klient pro správu Twitteru. CoTweet ale zcela nezanikne, skončí zdarma dostupná verze a produkt se promění v SocialEngage, placenou službu. Podmínky a cena za užívání SocialEngage prozatím nejsou známé. Pokud patříte mezi uživatele CoTweetu, je nejvyšší čas hledat náhradu. Na výběr máte řadu možnosti – HootSuite, TweetDeck, Seesmic, Involver, Sprout Social, Buffer či GroupTweet, pokud je možné jmenovat ty nejvíce populární. Můžete si samozřejmě vystačit i s…

K 15. února skončí CoTweet, populární klient pro správu Twitteru. CoTweet ale zcela nezanikne, skončí zdarma dostupná verze a produkt se promění v SocialEngage, placenou službu. Podmínky a cena za užívání SocialEngage prozatím nejsou známé.

Pokud patříte mezi uživatele CoTweetu, je nejvyšší čas hledat náhradu. Na výběr máte řadu možnosti – HootSuite, TweetDeck, Seesmic, Involver, Sprout Social, Buffer či GroupTweet, pokud je možné jmenovat ty nejvíce populární. Můžete si samozřejmě vystačit i s klasickým používáním sociálních sítí přímo prostřednictvím jejich webů nebo vlastních klientů. Pokud ale chcete pokročilejší funkčnost, musíte zkusit jiné software – tam pak zpravidla najdete možnosti správy více účtů, naplánování zveřejnění příspěvků či pokročilejší filtraci.

Zdroj: SocialEngage… The Next Generation of Social Media Management

Našli jste v článku chybu?
29. 1. 2012 22:19

Na CoTweetu bylo hezké, že kombinoval jak poměrně schopnou Twitter čtečku, tak plánovač posílání tweetů. HootSuite je asi nejblíž, ale vadí mi absence konfigurace URL zkracovače, takže jsem zatím úplnou náhradu nenašel.

23. 1. 2012 20:38
Rdm (neregistrovaný)

dříve jsem používal DestroyTwitter, ale jeho vývoj byl ukončen kvůli změněn podmínek v twitter API, takže je otázka jak dlouho budou ještě existovat klienti třetích stran. Nyní jsem skončil u webové verze jako připnuté záložky v Chrome a musím říct, že mi to plně vyhovuje, byť je problém s tím, že bych potřeboval spravovat více účtů...