Hlavní navigace

Český telekomunikační úřad má nové webové stránky

Jiří Macich ml.

Český telekomunikační úřad na doméně ctu.cz spustil novou podobu svých webových stránek, které mají modernější design a přichází s novou strukturou navigace. Co se inovací týká, tak tou prošel např. seznam rozhlasových a televizních kmitočtů pod položkou Vyhledávací databáze. Každý přehled má teď svou sekci samostatně, dříve byly tyto položky pod jednou. Po kliknutí na jednu z nich se objeví orientační mapka se zařízení vysílajícími v kmitočtovém pásmu 3510 – 3580 MHz / 3410 – 3480 MHz. O nové…

Český telekomunikační úřad na doméně ctu.cz spustil novou podobu svých webových stránek, které mají modernější design a přichází s novou strukturou navigace. Co se inovací týká, tak tou prošel např. seznam rozhlasových a televizních kmitočtů pod položkou Vyhledávací databáze. Každý přehled má teď svou sekci samostatně, dříve byly tyto položky pod jednou. Po kliknutí na jednu z nich se objeví orientační mapka se zařízení vysílajícími v kmitočtovém pásmu 3510 – 3580 MHz / 3410 – 3480 MHz. O nové podobě webových stránek se zmínil již v dubnu na setkání s novináři šéf ČTÚ Pavel Dvořák, komentuje novou podobu webu Českého telekomunikačního úřadu náš sesterský server DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?
11. 6. 2008 17:29
Dalibor (neregistrovaný)
Uff... zase jeden další hnusný web. Pokud mohu subjektivně posoudit, tak dosavadní a stávající verze jsou sice vzhledově jiné, patrně (snad) došlo i k aktualizaci obsahu, ale jinak jak dosavadní, tak stávající varianta působí jako z roku 1999.