Hlavní navigace

ČTÚ prodlužuje veřejnou konzultaci aukce mobilních kmitočtů

Redakce

ČTÚ prodlouží o tři týdny veřejnou konzultaci podmínek a pravidel aukce kmitočtů digitální dividendy. Úřad tak činí podle tiskového mluvčího Frantička Maliny v zájmu zajištění dostatečného prostoru pro uplatnění připomínek všech potenciálních účastníků aukce, a rovněž vyhověl žádosti Ministerstva průmyslu a obchodu ČR o prodloužení konzultace.

ČTÚ prodlouží o tři týdny veřejnou konzultaci podmínek a pravidel aukce kmitočtů digitální dividendy. Úřad tak činí podle tiskového mluvčího Frantička Maliny v zájmu zajištění dostatečného prostoru pro uplatnění připomínek všech potenciálních účastníků aukce,
a rovněž vyhověl žádosti Ministerstva průmyslu a obchodu ČR o prodloužení konzultace.

Veřejná konzultace podmínek a pravidel aukce představuje první krok celého procesu výberového řízení na kmitočty uvolněné přechodem na digitální televizní vysílání. Součástí následné aukce budou mobilní kmitočty ve třech pásmech. (800 MHz, 1800 MHz a 2600 MHz).

Předběžný harmonogram výběrového řízení a aukce najdete přehledně zde.

Našli jste v článku chybu?
10. 4. 2012 18:58
bng (neregistrovaný)

nevíte, hodlá čtú otevřít nějaká pásma ve zmíněných kmitočtech pro volné užití? Tak jako jsou ve 2,4 Ghz volné frekvence? Není to k tomu ideální příležitost?