Hlavní navigace

ČTÚ vydá k Tarifgate vyjádření do konce týdne

Patrick Zandl

U dnešního článku věnovanému srovnání cen mobilních služeb, které publikovalo ve své listopadové monitorovací zprávě ČTÚ, vám pravděpodobně chybělo vyjádření samotného regulátora, jak se k podobným číslům dostal. To z publikované metodiky totiž nebylo zcela zřejmé a jednoznačné. ČTÚ nám dnes odpovědělo, že se k případu, který zatím na Twitteru dostal přezdívku Tarifgate, vyjádří v tiskovém prohlášení do konce týdne.  Až se dozvíme vyjádření, proč regulátor použil tarify, které opticky zvyšovaly…

dnešního článku věnovanému srovnání cen mobilních služeb, které publikovalo ve své listopadové monitorovací zprávě ČTÚ, vám pravděpodobně chybělo vyjádření samotného regulátora, jak se k podobným číslům dostal. To z publikované metodiky totiž nebylo zcela zřejmé a jednoznačné.

ČTÚ nám dnes odpovědělo, že se k případu, který zatím na Twitteru dostal přezdívku Tarifgate, vyjádří v tiskovém prohlášení do konce týdne.  Až se dozvíme vyjádření, proč regulátor použil tarify, které opticky zvyšovaly ceny využívání mobilních služeb v evropských zemích oproti místnímu trhu, budeme vás dále informovat. 

Našli jste v článku chybu?
15. 12. 2010 21:30
kocour (neregistrovaný)

myslim, ze je dopredu jasne ze se zadneho rozumneho vysvetleni nedockame (pro to co predvedli snad ani zadne byt nemuze), budou zas jen mlzit, vymlouvat se a delat z nas blbce ze jejich sofistikovane metody nikdo nechape...

15. 12. 2010 22:34
krakonoš (neregistrovaný)

Tak tomu říkám účelně vynaložené finanční prostředky daňových poplatníků! ČTÚ bych okamžitě a bez náhrady zrušil, ty darmožrouty nahnal k lopatě a z ušetřených peněz raději zaplatil doktory.