Hlavní navigace

ČTÚ zveřejnil podmínky aukce mobilních kmitočtů

Redakce

ČTÚ dnes oficiálně zahájil proces výberového řízení na kmitočty uvolněné přechodem na digitální televizní vysílání. Součástí následné aukce budou mobilní kmitočty v třech pásmech. (800 MHz, 1800 MHz a 2600 MHz). První krok celého procesu představuje dnešní zveřejnění podmínek a pravidel aukce na webu ČTÚ a zahájení veřejné diskuse o tomto dokumentu. Předběžný harmonogram výběrového řízení a aukce najdete přehledně zde.

ČTÚ dnes oficiálně zahájil proces výberového řízení na kmitočty uvolněné přechodem na digitální televizní vysílání. Součástí následné aukce budou mobilní kmitočty v třech pásmech. (800 MHz, 1800 MHz a 2600 MHz).

První krok celého procesu představuje dnešní zveřejnění podmínek a pravidel aukce na webu ČTÚ a zahájení veřejné diskuse o tomto dokumentu. Předběžný harmonogram výběrového řízení a aukce najdete přehledně zde.

Vlastní vyhlášení výběrového řízení, v jehož rámci budou podávány přihlášky do aukce, by mělo podle předpokladu ČTÚ proběhnout v červnu. Provedení aukce ČTÚ předpokládá v průběhu čtvrtého čtvrtletí.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
22. 3. 2012 9:06

1. Pokud by vláda získat 9,2 miliardy korun z této veřejné spektra? Odpoved: 50%/50%

2. Je nabídka vhodná pro stávající operátory? Odpoved: 100% Ano

3. Je dobré nabídky pro nové operátory? Odpoved: 100% Ne

4. Je nabídka vhodná pro MVNO? Odpoved: 100% Ne

Přejít na průzkum a řekni mi, co si myslíte?