Hlavní navigace

CZshare.com má problémy

Root.cz

CZshare.com, jeden z bezplatných úložných serverů, je již od 27. července mimo provoz. Místo pole pro nahrání souboru se zobrazuje hláška Tato služba byla dočasně pozastavena. Podle provozovatele serveru je důvodem odstávky problém s úložným prostorem a služba nebude spuštěna dříve než v úterý 1. srpna.

CZshare.com, jeden z bezplatných úložných serverů, je již od 27. července mimo provoz. Místo pole pro nahrání souboru se zobrazuje hláška Tato služba byla dočasně pozastavena.

Podle provozovatele serveru je důvodem odstávky problém s úložným prostorem a služba nebude spuštěna dříve než v úterý 1. srpna.

Našli jste v článku chybu?
21. 6. 2014 8:20
uvědomělý zm*d (neregistrovaný)

...nebo jste z toho byli tak v haj*lu,ze jste si to ani neprecetli? prvni zobrazeni se vam objevi clanek, kterym se nam autor vysmiva jaci jsme paka a ze si na nas vydelal neuveritelne penize.. pise tam i kolik ;-) a vy idioti jste asi tak vypatlany a nedockavy, ze jste asi hned refreshovali... kdybyste nebyli jen free kok*ti, tak si to aspon prectete... dokonce tam frajer radi, jak to udelat ;-) VY JSTE TAK NEUVERITELNE VYPATLANY,ZE VERIM TOMU, ZE JSEM JEDINEJ, KDO TO PRECETL A NORMALNE DO TOHO…