Hlavní navigace

Dalším virtuálním operátorem v Česku bude GTS, služby spustí od léta

Autor: Isifa
David Slížek

Firma GTS oznámila, že s T-Mobilem uzavřela dohodu o poskytování mobilních služeb v České republice. Nový operátor se zaměří na firemní zákazníky.

Kromě informace, že vznikne, toho o novém virtuálovi zatím není moc známo. GTS chystá spuštění svých služeb v průběhu léta, podrobnosti o cenách zatím nezveřejnila.

GTS tak zatím v tiskové zprávě ujišťuje, že bude „prvním skutečným virtuálním operátorem“ v Česku. Nepůjde tedy jen o přeprodej služeb operátora, jako to s Telefónicou provozuje BleskMobil.

„Mobilní služby společnosti GTS budou plně konvergovaným produktem pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky,“ dočtete se v tiskové zprávě. A zároveň se dozvíte také to, že se GTS zaměří na poskytování služeb firemním zákazníkům.

Tip Content Kortanová

„GTS nyní může plně zajistit celou řadu řešení, která naši zákazníci vyžadují, od datových a hlasových služeb přes komplexní ICT služby, nově až po mobilní služby,“ dodává generální ředitel GTS Czech David Šita.

S virtuálními operátory se v Česku v poslední době roztrhl pytel. Nedávno oznámila vstup na trh společnost Centropol, která se chce časem posunout spíš do oblasti poskytování pevných linek a datových služeb. A na spadnutí je také virtuální operátor firmy Tesco, která už mobilní služby provozuje například na sousedním Slovensku.

Našli jste v článku chybu?
4. 2. 2013 16:23
P2010 (neregistrovaný)

Ano, to je presne ten segment, kde jsou v CR ceny ktere lze vyrazne stlacit dolu.

5. 2. 2013 15:37
Fido (neregistrovaný)

Ovšem za předpokladu, že na ten "jistý výnos" ty firemní zákazníky nalákají. čím je ovšem chtějí lákat, když se těžko dostanou na lepší podmínky než firmy samy u stávajícího operátora, to mi není tak docela jasné.