Hlavní navigace

Dalším virtuálním operátorem v Česku bude GTS, služby spustí od léta

Autor: Isifa
David Slížek

Firma GTS oznámila, že s T-Mobilem uzavřela dohodu o poskytování mobilních služeb v České republice. Nový operátor se zaměří na firemní zákazníky.

Kromě informace, že vznikne, toho o novém virtuálovi zatím není moc známo. GTS chystá spuštění svých služeb v průběhu léta, podrobnosti o cenách zatím nezveřejnila.

GTS tak zatím v tiskové zprávě ujišťuje, že bude „prvním skutečným virtuálním operátorem“ v Česku. Nepůjde tedy jen o přeprodej služeb operátora, jako to s Telefónicou provozuje BleskMobil.

„Mobilní služby společnosti GTS budou plně konvergovaným produktem pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky,“ dočtete se v tiskové zprávě. A zároveň se dozvíte také to, že se GTS zaměří na poskytování služeb firemním zákazníkům.

WT100

„GTS nyní může plně zajistit celou řadu řešení, která naši zákazníci vyžadují, od datových a hlasových služeb přes komplexní ICT služby, nově až po mobilní služby,“ dodává generální ředitel GTS Czech David Šita.

S virtuálními operátory se v Česku v poslední době roztrhl pytel. Nedávno oznámila vstup na trh společnost Centropol, která se chce časem posunout spíš do oblasti poskytování pevných linek a datových služeb. A na spadnutí je také virtuální operátor firmy Tesco, která už mobilní služby provozuje například na sousedním Slovensku.

Našli jste v článku chybu?
4. 2. 2013 16:23
P2010 (neregistrovaný)

Ano, to je presne ten segment, kde jsou v CR ceny ktere lze vyrazne stlacit dolu.

5. 2. 2013 15:37
Fido (neregistrovaný)

Ovšem za předpokladu, že na ten "jistý výnos" ty firemní zákazníky nalákají. čím je ovšem chtějí lákat, když se těžko dostanou na lepší podmínky než firmy samy u stávajícího operátora, to mi není tak docela jasné.