Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Datové schránky: už i bez session cookies.
Re: K těm fikcím
celé vláknoCo třeba dělat když pojedete na dva až tři měsíce na nějakou individuelní dovolenou do divočiny...no a ta Vaše náhrada způsobené škody od pošťáka ? no to je přece našem státě něco naprosto směšného.
Institut promeškání lhůty ve chvíli, kdy Vám exekutor prodá barák za třetinu hodnoty v důsledku nějaké pochybné pohledávky ???!!!!! Přečtěte si něco o tzv Berdychově klanu ...co dokázali a to se jim vše vleklo někaolikanásobně dlouho...dnes jim na to stačí podle mne dva až tři měsíce
Počítejete se mnou dvě firmy vystaví falešné faktury a dají to společně k soudu. Ten Vás obešle po deseti dnech začne běžet dejme tomu 15 denní lhůta (nevím jaké lhůty tam přesně jsou) takže po dalších třeba 5 dnech soud dejme tomu vynese rozsudek a máme za sebou první měsíc soud Vám zašle rozsudek a máte dalších 15 dnů na odvolání takže zase 25 dnů - neodvolal jste se a tak po dvou měsících Vaší nepřítomnosti mají podvodníci v rukou rozsudek s právní mocí a mohou kontaktovat exekutora, ten nejprve zajistí Váš majetek a vyzve Vás k zaplacení - tam bývá lhůta do několika dnů takže dejme tomu s nějakou agendou vše projde za další 10+5 dnů tedy druhá polovina třetího měsíce a už může Váš barák jít do dražby...jak dosáhnout minimální ceny při dodržení všech zákonných postupů v tom jsou čeští exekutoři údajnými mistry..... takže odjížíte na tříměsíční dovolenou --- můžete se vrátit a být žebrák ... no a co asi tak na kom vysoudíte - firmy maj jako majitele bílý koně, a i kdyby - vrátí Vám maximálně tu částku za ty falešný faktury, ale to že Vám exekutor prodal barák za třetinovou cenu, to už nijak nezvrátíte. O tom by mohly vyprávět desítky lidí v ČR....
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul