Hlavní navigace

David Rath na Faceboku: Jde o další štvavou kampaň proti ČSSD a mojí osobě

Daniel Dočekal 23. 3. 2012

Pokud (jenom maličkou chvíli) budete považovat účet David Rath za skutečný účet Davida Ratha, tak je zajímavé přemýšlet nad tím, kdo vlastně tento účet tvoří. Zda skutečně David Rath, nebo zda to eventuelně není někdo, s velmi nízkým emočním a inteligenčním potenciálem. Nejpravděpodobnější vysvětlení následujícího příspěvku je ale to, že jde jenom o další falešný účet. A u toho také v rámci této zprávičky zůstaneme (samozřejmě je tu ještě další známé řešení, tedy že někdo Davidu Rathovi hacknul…

Pokud (jenom maličkou chvíli) budete považovat účet David Rath za skutečný účet Davida Ratha, tak je zajímavé přemýšlet nad tím, kdo vlastně tento účet tvoří. Zda skutečně David Rath, nebo zda to eventuelně není někdo, s velmi nízkým emočním a inteligenčním potenciálem. Nejpravděpodobnější vysvětlení následujícího příspěvku je ale to, že jde jenom o další falešný účet. A u toho také v rámci této zprávičky zůstaneme (samozřejmě je tu ještě další známé řešení, tedy že někdo Davidu Rathovi hacknul účet, mail a vůbec všechno, tedy něco, co známe z kauzy Bátora)

 Další články týkající se ToJeCool.cz

Zajímavé jsou ale i další komentáře:

David Lörincz ::: Dobrý večer pane Rathe. Uvažujete o vydání tiskového prohlášení ? Rád bych věřil ( a věřte, že by se mi i lépe spalo), že máte pravdu, že cena nebyla tak vysoká jak se uvádí v médiích a že to nebyla dohozená zakázka pro pana Černého. Zatím to však vypadá, že do sebe necháte kopat bez jakékoliv obrany. Víte jak se to říká – za pravdu se každý bije … z vaší strany žádný boj nevidím.

David Rath ::: Zakázka byla samozřejmě naprosto v pořádku, jde o další štvavou mediální kampaň proti ČSSD a mojí osobě.

Veronika Dostálová ::: ano ano štvavá mediální kampaň proti ČSSD

Michal Příhoda ::: Děkuji za odpověď, smazáním příspěvku :)

Radim Hasalik ::: David Rath: Zkuste být také silák a zveřejněte transparentně důvody, proč byl spuštěn projekt Tojecool.cz, jaké má cíle a proč vyhrála anonymní firma bez referencí. Ukažte lidem projektovou dokumentaci, rozpočet projektu a hlavně návratnost.

Lukáš Hladeček ::: Zakázka byla v pořádku?? Odborná veřejnost si to nemyslí. A přitom je tak snadné podat důkazy. Podotýkám, že důkazem není, že s Vámi souhlasí Bulík, Hulík a Špulík.

Radim Hasalik ‎:: Lukáš Hladeček: Nepřijde mi příliš standardní, když mi politik vyhrožuje soudem. Jako občan mám právo na to, aby státní úřady a samosprávy řádně hospodařily s penězi daňových poplatníků. Pokud bude pan hejtman podávat žalobu, velmi rád budu celý případ transparentně publikovat na Internetu. Známý politik vs. občan, který se jen zajímá o účelnost státní zakázky. To bude věru zajímavý případ.

Daniel M. Zak ::: Ach – ty štvavé mediální kampaně – teď by Bém s Janouškem taky mohli vyprávět.

Lukáš Hladeček ::: Mám za to, že úřady mají povinnost informace tohoto druhu na požádání poskytnout. Svobodný přístup k informacím se tuším té vymoženosti říká. Je třeba jen absolvovat nějaké procedurální kolečko. Výjimkou je pouze případ vyzrazení tajemství ohrožujícího bezpečnost státu. A zdá se, že to tu reálně hrozí. :))

Richard Vaněk ::: Ach – ty štvavé mediální kampaně – mohl by vypravet i Standa Gross, Martin Kocourek, Michal Babak, Milan Jancik, Petr Benda, … 

Pane Davide Rathe, muzete uz konecne misto vyhrozovani soudy prozradit, ktere veci jsou v danem clanku lzivea za ktere byste chtel podat onu zalobu?

Nemuzete, ze? Stejne tak jako nemuzete zverejnit zadani, dle ktereho mela ona firma vyhrat, nebo rozpocet, ci jmena lidi, kteri dany projekt defakto primo realizuji, protoze pak by ten tunel (pardon, chtel jsem napsat „odklon“) bil do oci i laiky, kteri IT nerozumi.

Jsem zvedavy, jestli budete chlap, jak kazdeho kolem sebe vyzyvate, nebo budete nepohodlne otazky srabsky cenzurovat, pripadne lidi primo blokovat, jak to dela Vami propagovany web.

Buhuš Mat ::: už se nsdivím že dochází k tomu globálnímu oteplování gdyž se všude vaří tolik vody na toliko svinííí.To je nějakého tepla hlavně když se to děje na tak malém prosoru jako je ta naše zemička.CHudáci zemědělci už nemaji kde sedit protože všude jsou ty troky s tou horkou vodouuuMáte mou plnou podporu a držím palce

PS: Tento David Rath je s největší pravděpodobností „ten pravý“. Ale v době kdy se na Facebooku běžně používají „falešné účty“ vytvářené „pravým člověkem“ není ani to jisté. 

Našli jste v článku chybu?

23. 3. 2012 9:08

Kdo zná projev Davida Ratha ví, že se úplně klidně může jednat o účet oficiální :-)

25. 3. 2012 9:48

VfB (neregistrovaný)

David Rath má morální kredit Josefa Mengeleho kříženého s Andrejem Čikatilem proti němu nelze vést lepší štvavou kampaň, než jakou proti sobě vede on sám a jeho soukmenovci z ČSSD

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Udávání a účtenková loterie, hloupá komedie

Udávání a účtenková loterie, hloupá komedie

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru