Hlavní navigace

Deset let Věry Pohlové na českém internetu

Redakce

Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala, prohlásila přesně před deseti lety Věra Pohlová, důchodkyně, pro deník Metro na otázku týkající se úniku sporožirových dat z České spořitelny. Bylo to 17.9.1999 a tato věta se později stala synonymem restriktivního přístupu k internetu, ikdyž se záhy objevily více či méně podložené zprávy, že si tuto větu novináři z Metra prostě vymysleli. Čest památce vědoucí paní.

Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala, prohlásila přesně před deseti lety Věra Pohlová, důchodkyně, pro deník Metro na otázku týkající se úniku sporožirových dat z České spořitelny. Bylo to 17.9.1999 a tato věta se později stala synonymem restriktivního přístupu k internetu, ikdyž se záhy objevily více či méně podložené zprávy, že si tuto větu novináři z Metra prostě vymysleli. Čest památce vědoucí paní.

Našli jste v článku chybu?
17. 9. 2009 20:47
Enti (neregistrovaný)
Ale v týdeníku Sedmička probírali v olomoucké verzi dostupnost Wi-fi v restauracích. A odpovídal nějaký Pavel, 24 let, prodavač: Já internet nemám a nepotřebuji ho ani doma, ani v práci. Když něco potřebuji najít, volám 1188. Ale když jdu někam do hospody a všichni (!) tam sedí nad notebooky, tak je toleruji, je to každého věc.
19. 9. 2009 9:02
:-) (neregistrovaný)
Teda prodavači v Olomouci musí mít asi grandiózní platy :-)) Protože na to by měl málokdo :-D Soudruzi, kontrolní otázka: Proč se 1188 jmenuje 1188 a kolik na něj stojí volání?! Volání stojí 11,88Kč BEZ DPH a proto se takto jmenuje i tato linka :-DDDD Takže 1 minuta hovoru je za 14,1372 Kč :-) Kdybych neměl internet a každý den tam volal celkem 10 minut, tak za to měsíčně vyfláknu 4241,16 Kč :-DDD Ročně pak 50 893,92Kč - což je částka za kterou v klídku pořídíte normální počítač i s příslušenst…