Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Diskuse jako fetiš.

jehovista
jehovista (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
7. 2. 2010 4:12

Re: Úroveň diskuze odpovídá úrovni článku

celé vlákno
Diskuze na tech "odbornych" webech sice nejsou taky zadna vyhra, ale da se vysledovat, ze ubohost diskuze je neprimo umerna kvalite clanku(nebo autora...kdyz nekdo napise deset dementnich clanku v rade, tak se da tezko ocekavat, ze dalsi bude perla). Pod kvalitnimi clanky dobrych autoru byva obvykle plodna diskuze. Pod blaboly od tech ostatnich jsou i diskuze odpovidajici urovne.
Nevim, zda tuto ocividnou korelaci sefredaktori nevidi, nebo je to zamer. Kdyby pustili jen kvalitni clanky, tak by asi prisli o "ctenare", kteri si prijdou zanadavat. Na druhou stranu zase obcas potrebuji neco kvalitniho, co pritahne jinou skupinu ctenaru. Asi je to nepsana mantra vsech sefredaktoru - michat hovna s perlami.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul