Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Éra anonymity na Internetu skončila.
"éra" anonymity rozhodně nekončí!
celé vláknoTakže cokoliv masového, hromadného, "pro všechny" už z principu musí být naprostá debilita! :-DDD
Naštěstí na Internetu má každý absolutní svobodu a může si určit co chce používat a co ne...
Mimochodem lidé, kteří záměrně nepoužívají facebook z mého okolí, bych řadil k inteligentnější části populace - hádejte, čím to asi bude? :-DDD
Zkrátka je rok 2010 a vysoká penetrace Internetu - kdo ho má téměř každý, zároveň znamená i vysoké zblbnutí uživatelů Internetu, protože průměrné IQ na Internetu se tak změní na průměrné IQ v reálu (90-110, přičemž 90 je počátek slabomyslnosti :-)). Proto ta obliba sociálních sítí... Když v roce 2000 bylo průměrné IQ o 20-30 bodů výš, nikdo by se na Facebooku neregistroval :-))
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul