Hlavní navigace

Eset uvedl nový Online Scanner do ostrého provozu

Jiří Macich ml.

Společnost Eset Software uvedla do ostrého provozu novou verzi svého bezplatného antivirového skeneru, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Nový Eset Online Scanner kromě Internet Exploreru podporuje díky aplikaci Smart Installer také alternativní prohlížeče Firefox a Opera. Novinkou je také integrovaná technologie Anti-Stealth, která slouží pro odhalování a odstraňování rootkitů, o něž tedy nový Eset Online Scanner rozšiřuje svůj záběr.

Společnost Eset Software uvedla do ostrého provozu novou verzi svého bezplatného antivirového skeneru, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Nový Eset Online Scanner kromě Internet Exploreru podporuje díky aplikaci Smart Installer také alternativní prohlížeče Firefox a Opera. Novinkou je také integrovaná technologie Anti-Stealth, která slouží pro odhalování a odstraňování rootkitů, o něž tedy nový Eset Online Scanner rozšiřuje svůj záběr.

Eset Online Scanner je vynikající první pomoc v případě, když uživatel nemá jistotu v otázce bezpečnosti svého počítače, říká Michal Vidoman, produktový manažer ze společnosti Eset Software. Nyní uvedená verze nahrazuje tu, která uživatelům sloužila od roku 2007. Eset Online Scanner umožňuje zvolit si oblast skenování, podporuje 64bitové systémy a upozorňuje uživatele před možným konfliktem s jeho stávajícím antivirem. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
22. 5. 2009 13:33
Charlie (neregistrovaný)
Nic proti Avastu, ale jak si můžete být jistý, že vám odhalí všechny viry? Tím si nemůže být jistý nikdo ať už má AV jakýkoliv... Osobně používám Eset Smart Security, se kterým jsem velice spokojen... Nevýhody Avastu vidím ve zbytečně vysokém využivání systémových prostředků (i když v dnešní době je i toto hledisko spíše zanedbatelné v případě, že nemáte systém WinXP a k tomu 512MB RAM), konkrétně RAM a CPU... Že je Avast český SW je podle mě celkem irelevatní, nicméně je to "plus" p…
24. 5. 2009 10:52
peters (neregistrovaný)
Souhlasím +- s oběma názory : Avast je dobrý jako AV zdarma na domácí PC, ale občas je dobré si stav ověřit jiným enginem s jinou testovací databází - a to je právě Eset Online. Ve firemním prostředí vidím jako dobrou kombinaci ESET (Nod) + GFi MailEssentials.