Hlavní navigace

eStránky.cz navyšují počet platících uživatelů

Jiří Macich ml.

Publikační platformě eStránky.cz, která umožňuje vytvoření jednodušších webových stránek i naprostým laikům, se kontinuálně daří navyšovat počty uživatelů, kteří si platí za nadstandardní služby nad rámec bezplatného režimu. V roce 2008 bylo evidováno 7560 prezentací v placeném režimu. V roce 2009 šlo již o 8 590 prezentací a loni se jednalo o 9 430 prezentací. 

Publikační platformě eStránky.cz, která umožňuje vytvoření jednodušších webových stránek i naprostým laikům, se kontinuálně daří navyšovat počty uživatelů, kteří si platí za nadstandardní služby nad rámec bezplatného režimu. V roce 2008 bylo evidováno 7560 prezentací v placeném režimu. V roce 2009 šlo již o 8 590 prezentací a loni se jednalo o 9 430 prezen­tací. 

Rostoucí  počet platících uživatelů, a také zvyšující se obrat dokazují skutečnost, že jednotlivci, drobní podnikatelé a menší firmy potřebují jednoduchý nástroj na vytvoření a správu vlastních webových stránek. Zákazníci jsou přitom stále náročnější. Přiklání se k placenému řešení, které uživatelům nabízí pokročilejší nástroje, komentuje čísla mediální dům Sanoma Media Praha, který nyní eStránky.cz vlastní.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
9. 2. 2011 12:38
Jirka (neregistrovaný)

Tak tyhle kecy mě dojímají. Nemám nezi svými známými rodinu, která by neměla připojení k internetu. I moje stará matka ho už má. Tudíš si troufám říci, že kdo chce, je už k internetu připojen. A to, že český internetový trh roste spíš přičítejte rozmachu připojení v mobilech, ipadech apod.. Ve statistikách se tedy takový uživatel objeví 2x, 3x apod....