Hlavní navigace

Exkluzivní snímky z prezentace "Poslední chybějící služby" Seznamu

Daniel Dočekal

Chystá seznam konečně relevantní vyhledávání? Pohřební službu? Video půjčovnu? Fotogalerii? Nebo to snad bude „Seznam-“ coby konkurence „Google+“? Seznam odmítá cokoliv bližšího sdělit. Dokážete přijít na to, co Seznam chystá, z několika snímků z interní prezentace?

Seznam chystá tajemnou „Poslední chybějící službu“. Co to bude? ptali se na iHNed.cz druhého srpna. Poslední chybějící služba Seznamu má doménu (www.poslednichy­bejicisluzba.cz) i registrovanou ochrannou známku u Úřadu průmyslového vlastnictví. Dohady na téma „co by to mohlo být“ jsou nesmírně široké – ať už ty vážně míněné či poněkud parodické (nebo spíše ironické)

Co na „Poslední chybějící službu“ říká Seznam?

Tisková mluvčí Seznamu, Irena Zatloukalová, potvrdila pravost snímků z interní prezentace „Poslední chybějící služby“, ale cokoliv bližšího říci nechce. Jedna zajímavá informace nicméně zazněla – Seznam má v projektu partnera. A spuštění je očekávatelné někdy na rozmezí konce srpna, ale spíše začátku září.

Na Poslední chybějící službě děláme, ale zatím k ní není moc co říct. Pracujeme na tom, jak by měla vypadat (grafice + funkčnosti). A budeme asi říkat i víc, ale dřív než koncem srpna začátkem září to asi nepůjde… není to jen zcela na nás. Máme v projektu partnera.

Je mi líto, ale nebojte se, vše se dozvíte včas!

Snímky z prezentace „Poslední chybějící služby“

Tři níže uvedené snímky z prezentace „Poslední chybějící služby“ představuje „něco“. Může to být cokoliv. Zcela jiná domovská stránka. Úložiště souborů, fotografií či videí. Videopůjčovna. Při troše fantazie by to mohl být opravdu i zárodek nějaké „sociální sítě“.

FIN17_soulejova2

První snímek hodně vypadá jako redesign hlavní stránky, nebo taky (máte-li dostatek fantazie) něco na způsob „webového operačního systému“. Druhý snímek vypadá jako velmi originální způsob vyhledávání, ale někdo v něm může vidět dokumentové úložiště. A třetí snímek? Ilustrace, s těžko pochopitelným smyslem (originál se pomocí reverzního hledání obrázků nepodařilo najít, ale jde o něco historického).

Co dokážete odhadnout z tří snímků z interní prezentace?

Našli jste v článku chybu?
22. 8. 2011 13:00
Lemon beer (neregistrovaný)

Takto nevypadaji unikla data z korporace. Unikla data jsou ppt nebo xls nebo mail. Toto je primarne vyhotoveny dokument pro unik. Mimo jine i pro ty obecny popisy, vsude zájmena misto konkretnich nazvu sluzeb a technologii. Nacrty vypadaji jinak, zcela jinak. Toto je delane z rozvahou jak to bude pusobit. No a vypada to konkretne, je to integracni portal a to je take jedine na co Seznam ma kapacity. Modularni system boxu, kazdej si tam nahaze co chce, dashboard jakou ma google, ale G to ma jenom…

22. 8. 2011 8:18
(neregistrovaný)

Seznam sám neví a čeká, až mu tady v diskusi poradíme.