Hlavní navigace

Facebook chystá aplikaci pro iPad

Jiří Macich ml.

Facebook dosud nemá vlastní aplikaci navrženou speciální pro iPad, nejpopulárnější tablet současnosti. To se má ale změnit. Podle dostupných informací během několika týdnů uvede vlastní oficiální aplikaci pro toto oblíbené zařízení. Bude dostupná zdarma. Zdá se tedy, že končí zlatá éra různých neoficiálních aplikací pro Facebook, které jsou na AppStore dosti oblíbené. Rozhodující ale samozřejmě bude kvalita oficiální aplikace a ta má být podle zasvěcených osob dost velká.

Facebook dosud nemá vlastní aplikaci navrženou speciální pro iPad, nejpopulárnější tablet současnosti. To se má ale změnit. Podle dostupných informací během několika týdnů uvede vlastní oficiální aplikaci pro toto oblíbené zařízení. Bude dostupná zdarma.

Zdá se tedy, že končí zlatá éra různých neoficiálních aplikací pro Facebook, které jsou na AppStore dosti oblíbené. Rozhodující ale samozřejmě bude kvalita oficiální aplikace a ta má být podle zasvěcených osob dost velká.

Zdroj: TechCrunch

Našli jste v článku chybu?
23. 6. 2011 8:05
ruups (neregistrovaný)

Obavam sa, ze autor si toto vycucal z prstu. Na appstore je oficialny klient pre iphone/ipod a napriek tomu koexistuju popri nom aj neoficilni klienti. Rovnaka situacia na android markete. Oblubenost alternativnych klientov spociva v niecom inom ako tom ci FB ma alebo nema oficialneho klienta v markete