Hlavní navigace

Facebook plánuje mezinárodní sídlo v rodišti Jamese Joyce

Karel Wolf

Globální sociální síť Facebook, respektive stejnojmenná americká společnost, jež síť vlastní, oznámila společně s irskou vládou záměr vybudovat v Dublinu své mezinárodní centrum. To bude poskytovat operační podporu a sortiment online techniky uživatelům a klientům z Evropy, Afriky a Blízkého východu. Rozhodli jsme se pro Irsko, protože se nám jevilo ze všech evropských míst, která jsme v této souvislosti navštívili, pro naše budoucí velitelství nejlepší, prohlašuje operační šéfka Facebooku…

Globální sociální síť Facebook, respektive stejnojmenná americká společnost, jež síť vlastní, oznámila společně s irskou vládou záměr vybudovat v Dublinu své mezinárodní centrum. To bude poskytovat operační podporu a sortiment online techniky uživatelům a klientům z Evropy, Afriky a Blízkého východu. Rozhodli jsme se pro Irsko, protože se nám jevilo ze všech evropských míst, která jsme v této souvislosti navštívili, pro naše budoucí velitelství nejlepší, prohlašuje operační šéfka Facebooku Sheryl Sandbergová. (Reuters)

Našli jste v článku chybu?
6. 10. 2008 9:15
uživatel si přál zůstat v anonymitě
sranda je, ze ten hloupoucky a nevzdelany chlapecek Topolanek nam dava Irsko za vzor :)) pritom Irska politika je defacto opakem politiky ODS :) (ale zije se tam dobre, to prave ano)