Hlavní navigace

Facebook přes týden offline? To prý spíše osvobodí Jiřího Kajínka

Jiří Macich ml.

Jedna perlička na odlehčení pozvolného konce roku. Facebook neustále nabírá nové a nové uživatele. Jaká je šance, že pod jejich návalem v příštím roce vysadí na více než týden? Bookmakeři Tipsportu na to vypsali kurs 200:1. Pro srovnání: větší šanci dávají bookmakeři osvobození a propuštění Jiřího Kajínka, na což vypsali kurs 100:1. Větší důvěře se naopak těší komunistický režim na Kubě, protože na jeho pád je v příštím roce vypsán kurs 300:1.

Jedna perlička na odlehčení pozvolného konce roku. Facebook neustále nabírá nové a nové uživatele. Jaká je šance, že pod jejich návalem v příštím roce vysadí na více než týden? Bookmakeři Tipsportu na to vypsali kurs 200:1. Pro srovnání: větší šanci dávají bookmakeři osvobození a propuštění Jiřího Kajínka, na což vypsali kurs 100:1. Větší důvěře se naopak těší komunistický režim na Kubě, protože na jeho pád je v příštím roce vypsán kurs 300:1.

Našli jste v článku chybu?
3. 1. 2011 2:22
lol (neregistrovaný)

jasne vsude v evrope na ne cekaji s otevrenou naruci aby zachranili jejich zdravotnictvi :))) je to asi mesic co sem cetl ze volnych mist v nemocnicih eu je asi 10% poctu tech co se u nas "chysta odejit" a dalsi fleky jsou pro kocovny obvodaky kdesi na venkove. jen at utikaji a az se budou za pul roku vracet dal bych jim nejnizsi nastupni plat at poznaji zac je toho loket.

2. 1. 2011 18:49
Michal Kára (neregistrovaný)

Ale lékaři nikam neutíkají (tedy, drtivá většina) ;-)