Hlavní navigace

Facebook si můžete přepnout už i do češtiny

Jiří Macich ml.

O lokalizaci stále populárnějšího komunitního serveru Facebook do češtiny se mluví minimálně několik týdnů. Jak nás upozornil čtenář, zdá se, že se čeští uživatelé konečně dočkali. Pokud zadáte do prohlížeče adresu http://www.facebook.com, jste přesměrováni na http://cs.facebook.com, ale na této URL zatím nic nefunguje. Ovšem pokud se na Facebook dostanete přes http://www.facebook.com/home.php, můžete v patičce stránky přepnout z angličtiny na češtinu.

O lokalizaci stále populárnějšího komunitního serveru Facebook do češtiny se mluví minimálně několik týdnů. Jak nás upozornil čtenář, zdá se, že se čeští uživatelé konečně dočkali. Pokud zadáte do prohlížeče adresu http://www.fa­cebook.com, jste přesměrováni na http://cs.face­book.com, ale na této URL zatím nic nefunguje. Ovšem pokud se na Facebook dostanete přes http://www.fa­cebook.com/ho­me.php, můžete v patičce stránky přepnout z angličtiny na češtinu.

Našli jste v článku chybu?
7. 6. 2008 0:34
Jak se zda, uz je opraveno... Ale pred sesti hodinama to tak vazne bylo. (mimochodem, seriove cislo zony je 2008060600, coz naznacuje, ze k nejakym zmenam skutecne doslo)
7. 6. 2008 0:30
Ona ta nefunkcnost domeny cs.facebook.com ma pomerne kuriozni pricinu. Nekdo totiz zrejme necetl RFC1918, jinak si totiz nedokazu vysvetlit toto: cs.facebook.com has address 10.1.100.118 :D