Hlavní navigace

Falešná tisková zpráva tvrdí, že Miton kupuje ITBIZ

Jiří Macich ml.

Na serveru PressPortal se o víkendu objevila již smazaná tisková zpráva o prodeji webzinu ITBIZ.cz společnosti Miton. Zpráva jevící se velmi důvěryhodně byla opatřena i všemi náležitostmi, jako by ji skutečně vydala společnost Stickfish, která je vydavatelem zmíněného magazínu. Podle společností Miton i Stickfish se však jedná o podvrh. Tato informace se nezakládá na pravdě a tímto ji společnost Miton CZ, s.r.o. dementuje, uvádí čerstvá tisková zpráva k původní informaci. Kdo a proč tuto…

Na serveru PressPortal se o víkendu objevila již smazaná tisková zpráva o prodeji webzinu ITBIZ.cz společnosti Miton. Zpráva jevící se velmi důvěryhodně byla opatřena i všemi náležitostmi, jako by ji skutečně vydala společnost Stickfish, která je vydavatelem zmíněného magazínu. Podle společností Miton i Stickfish se však jedná o podvrh. Tato informace se nezakládá na pravdě a tímto ji společnost Miton CZ, s.r.o. dementuje, uvádí čerstvá tisková zpráva k původní informaci. Kdo a proč tuto informaci rozšířil není jasné. O společnosti Miton se v posledních dnech psalo hlavně v souvislosti s prodejem serveru Stahuj.cz.

Našli jste v článku chybu?
24. 9. 2007 13:28
Tiskovka chodila i novinářům a dokonce byla zadávána do formulářů na webu. Do redakce Root.cz například dorazila skrze formulář pro zadávání zpráviček.