Hlavní navigace

VoIP operátor FAYN se snaží nalákat na snížení propojovacích poplatků v předstihu

Marek Janouš

Rozhodnutím ČTÚ se od 15. září sníží propojovací poplatky do mobilních sítí na polovinu. VoIP operátor FAYN nabízí už od včerejška nové tarify s cenou volání do mobilních sítí v rozsahu od 0,45 Kč za minutu po 1,55 Kč za minutu (bez DPH; anebo 0,54 Kč — 1,86 Kč s DPH) — podle měsíčního paušálu; nejdražší volání je v tarifu START bez paušálu.

Rozhodnutím ČTÚ se od 15. září sníží propojovací poplatky do mobilních sítí na polovinu.

VoIP operátor FAYN nabízí už od včerejška nové tarify s cenou volání do mobilních sítí v rozsahu od 0,45 Kč za minutu po 1,55 Kč za minutu (bez DPH; anebo 0,54 Kč — 1,86 Kč s DPH) — podle měsíčního paušálu; nejdražší volání je v tarifu START bez paušálu.

VoIP lze využít také v chytrých mobilech s rychlým internetovým připojením, a to pomocí klienta pro SIP.

Našli jste v článku chybu?
4. 10. 2012 2:41
aviatik (neregistrovaný)

Fayn láká na nízké ceny volání, ale když jsem rozpočítal ty jejich paušály, plnění, mastné poplatky za cokoliv nadstandardního, účtování po minutě... Kdepak, to se nevyplatí ani náhodou. Jinde žádný paušál, klidně 20 čísel pod účtem, žádné minimální měsíční plnění, účtování po vteřině a k tomu plno prakticky použitelných bezplatných služeb, které by u Faynu stály balík nebo je vůbec neumí. Prostě to chce přemýšlet, počítat a nenechat se nalákat na laciné marketingové triky.

19. 8. 2012 14:48
David (neregistrovaný)

Nevim, s kvalitou jsem nezaznamenal zadny problem, urcite je lepsi nez volani pres skype.