Hlavní navigace

Firefox 3.0 RC1 s kritickými chybami, vyjde asi RC2

Jiří Macich ml.

Vidina promptního vydání finálního Firefoxu 3.0 se rozplývá jak pára nad hrncem. Nedávno uvolněná stále ještě testovací verze 3.0 RC1 obsahuje minimálně deset chyb, z toho tři byly označeny za kritické. Tvůrci nyní hledají řešení. Buď se čekání na finální Firefox 3.0 prodlouží o nějaký ten den a chyby budou opraveny, nebo Firefox 3.0 vyjde s chybami, které budou následně opraveny v následujícím bezpečnostním updatu. Reálnější je zřejmě první varianta. Chyby se opraví a pro účely testování bude…

Vidina promptního vydání finálního Firefoxu 3.0 se rozplývá jak pára nad hrncem. Nedávno uvolněná stále ještě testovací verze 3.0 RC1 obsahuje minimálně deset chyb, z toho tři byly označeny za kritické. Tvůrci nyní hledají řešení. Buď se čekání na finální Firefox 3.0 prodlouží o nějaký ten den a chyby budou opraveny, nebo Firefox 3.0 vyjde s chybami, které budou následně opraveny v následujícím bezpečnostním updatu. Reálnější je zřejmě první varianta. Chyby se opraví a pro účely testování bude uvolněna verze 3.0 RC2, se kterou se už tak trochu počítalo při vydání verze 3.0 RC1. I tak ale cíl vydat finální Firefox 3.0 do konce června tohoto roku bude s velkou pravděpodobností naplněn. (Security World)

Našli jste v článku chybu?
28. 5. 2008 9:31
Koukám, že tato dezinformace se síří přímo raketovou rychlostí na vlně PCWorld, Zive.sk, SecurityWorld, Lupa... . Každý něco přidá, něco ubere a na konci je to jiná story :) Ne že by se nechystala RC2, ale to okolo je hezká pohádka.
28. 5. 2008 13:34
funtom (neregistrovaný)
Včera byl mítink, na kterém se rozhodlo, že RC2 bude začátkem června a že finál bude o 5 dní opožděn oproti původnímu plánu. Dnes je ta zpráva tudíž outdated. Podrobnosti okolo celého problému jsou pěkně sepsány např. v dnešním článku amerického vydání Computer Worldu.