Hlavní navigace

Firefox Home nyní v češtině, IE 9 Beta vzbuzuje zájem testerů

Jiří Macich ml.

Máme tu dvě stručné novinky ze světa mobilních prohlížečů. První potěší uživatele používající browser Firefox a mobil iPhone. Aplikace Firefox Home totiž v nové verzi 1.0.2 disponuje i českou lokalizací. Připomeňme si, že jde o aplikaci, která umožňuje z iPhonu přistupovat k datům synchronizovaným přes Firefox Sync (tj. např. záložky, historie, hesla či panely). Nejedná se o webový prohlížeč pro iPhone, ale vlastně takový propojovací článek mezi Firefoxem a iPhonem, pro nějž se dlouhodobě s…

Máme tu dvě stručné novinky ze světa mobilních prohlížečů. První potěší uživatele používající browser Firefox a mobil iPhone. Aplikace Firefox Home totiž v nové verzi 1.0.2 disponuje i českou lokalizací. Připomeňme si, že jde o aplikaci, která umožňuje z iPhonu přistupovat k datům synchronizovaným přes Firefox Sync (tj. např. záložky, historie, hesla či panely). Nejedná se o webový prohlížeč pro iPhone, ale vlastně takový propojovací článek mezi Firefoxem a iPhonem, pro nějž se dlouhodobě s mobilní verzí Firefoxu nepočítá. (Mozilla.cz)

Druhou informací, kterou vám chceme v této zprávičce předat, jsou prozatímní výsledky zájmu o betaverzi Internet Exploreru 9. Ta byla oficiálně zpřístupněna ve středu 15. září 2010. Microsoft se nyní pochlubil, že jen za prvních 48 hodin zaznamenal přes dva miliony stažení. Internet Explorer 9 tak budí v tomto ohledu větší zájem než jeho předchůdce. Betaverzi Internet Exploreru 8 si v srpnu 2008 stáhlo za prvních pět dnů jen 1,3 milionu uživatelů. (Exploring IE)

Našli jste v článku chybu?
22. 9. 2010 8:19
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Tak jsem vyzkoušel ie9 ohřál je u mě asi pul hodinky a pak LETĚL ven z pc . To že je ie jen omyl microsoftu vim a nechápu jak jsem mohl doufat že ie9 bude něco co by stálo za to. Doufam ze až vyjde další verze ie tak už nebudu tak hloupej a nebudu ho znovu stahovat.
22. 9. 2010 7:29
VfB (neregistrovaný)
tak to máš dobrý, mně se IE9 ani nepodařilo nainstalovat