Google Drive prý už někdy na začátku dubna

Dohady o možném příchodu Google Drive jsou zpět. Cloudové souborové úložiště (o kterém se spekuluje už několik let) by měl Google uvést na trh snad už v prvním týdnu dubna.  Podle některých zdrojů by Google Drive mělo přijít s 1GB zdarma dostupného úložného prostoru (hodně málo, otevřeně řečeno), ale podle některých to možná budou gigabajty dva. Cena za další rozšíření kapacity známa není.

Dohady o možném příchodu Google Drive jsou zpět. Cloudové souborové úložiště (o kterém se spekuluje už několik let) by měl Google uvést na trh snad už v prvním týdnu dubna.  Podle některých zdrojů by Google Drive mělo přijít s 1GB zdarma dostupného úložného prostoru (hodně málo, otevřeně řečeno), ale podle některých to možná budou gigabajty dva. Cena za další rozšíření kapacity známa není.

Google Drive by mělo vycházet a fungovat podobně jako Google Docs (ze kterých se už dříve stalo úložiště kam lze nahrávat libovolné soubory, ale chybí mu možnost synchronizace) a nabídnout i API pro využití v aplikacích a službách třetích stran. Pokud Google tuto službu skutečně zprovozní, bude vstupovat na trh s řadou konkurentů nabízejících nejenom velké kapacity, ale také stabilní a velmi dobře použitelné služby.

Zdroj: Rumor: Google Drive to be released “sometime during the first week of April”

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »